Oprava: Pořadí a formát členy dimenze není zachováno po zpracování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 298595 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Chyba #: 11277 (Plato7.x)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Formát a pořadí členů dimenze po zpracování nemusí odpovídat, které je zobrazeno v podokně náhledu dimenze editor dat před ke zpracování dimenze. Tento problém může vidět, pokud sloupec Název člena a sloupec klíče členů jsou odvozeny z stejný zdrojový sloupec v tabulce dimenze, ale použít různé datové typy.

Například bude problém dojít, pokud způsobem definován sloupec Název člena s typem dat Character
Format("dim_time_by_day"."time_the_date", 'mmm dd/yyyy')
				
a způsobem definován sloupec klíče členů s typem klíče dat DBTimeStamp:
Format("dim_time_by_day"."time_the_date", 'mmm dd/yyyy')
				

Příčina

Pokud dimenze nejsou zpracována, sestaví Správce analýzy dočasné, rezidentní strukturu pro zobrazení dat dimenze. Pokud dimenze byla zpracována jako část datové krychle, dimenze data číst z analytického serveru. Během zpracování, analytický server pokusí optimalizovat úložiště informací o dimenzi, pokud sloupec klíče členů a členů název sloupce jsou stejné. Tato optimalizace však může způsobit problémy při sloupec Název člena a sloupec klíče členů jsou stejné, ale použít různé datové typy.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro 2000 Microsoft SQL Server (Analysis Services součásti - Sql2kasp1.exe). Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000 Analysis Services verze 8.0. Tento problém byl poprvé opraven v Analysis Services součásti z Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 298595 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix kbssas800sp1fix KB298595 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:298595

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com