Düzeltme: Düzeni ve biçimi boyut Members işleme sonra sürdürülür.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 298595 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# Hata: 11277 (Plato7.x)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Biçimi ve boyut üyelerinin sonra işleme sırası boyutu işlenmesi için önce boyut Düzenleyicisi veri önizleme bölmesinde görülen eşleşmiyor olabilir. Üye adı sütun ve üye anahtar sütunu <a0>Boyut</a0> tablosundaki aynı kaynak sütun türetilir, ancak farklı veri türlerini kullanmak, bu sorun görülebilir.

Üye adı sütunu gibi bir <a1>karakter</a1>
Format("dim_time_by_day"."time_the_date", 'mmm dd/yyyy')
				
ve üye anahtar sütunu, DBTimeStamp anahtar veri türü ile aşağıdaki gibi tanımlanır:
Format("dim_time_by_day"."time_the_date", 'mmm dd/yyyy')
				

Neden

Bir boyut işlendiyse, Analysis Manager boyut verilerin görüntülenmesi için geçici, bellekte yerleşik kalan bir yapısı oluşturur. Boyut, bir küp bir parçası olarak işlendiyse, boyut veri çözümlemesi sunucudan okunur. Işlem sırasında Çözümleme Sunucusu'nun üye anahtar sütunu ve üye adı sütununu aynıysa boyut bilgilerinin depolanmasını en iyi duruma getirmek çalışır. Bununla birlikte, üye adı sütun ve üye anahtar sütunu aynıdır, ancak farklı veri türleri'ni kullanmak bu en iyi duruma getirme sorunlara neden olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft SQL Server 2000 (Analiz Hizmetleri bileşenleri - Sql2kasp1.exe) için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services sürüm 8.0 bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Çözümleme Hizmetleri bileşenleri, Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 298595 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix kbssas800sp1fix KB298595 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:298595

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com