Düzeltme: FromClause özellik devralma üst küp gelen bölümü vermiyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 298600 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# Hata: 11944 (Plato7.x)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Analysis Services'daki küp oluşturmak için karar destek nesneleri (DSO) kitaplığındaki özel bir program kullandığınızda, bir küpteki bir bölümünün FromClause özelliği değerlerini küpten devralmasını vermeyebilir.

Aşağıdaki hata iletisini, küp çözümleme Yöneticisi'nde işlerken görülür:
Bir tablo önek select deyiminde kullanılan ve nerede sağlanan yan tümcesi.
Bu sorun, küp sonra yapılan değişiklikler bir küp FromClause özelliğine ve alt bölümleri havuzu için DSO Update yöntemini kullanarak kaydedilmiş oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft SQL Server 2000 (Analiz Hizmetleri bileşenleri - Sql2kasp1.exe) için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu sorunun oluşmaması için <a0></a0>, kübün FromClause özelliğine tüm gerekli değişiklikleri Küp ve sunucu nesneleri, Update yöntemi çağrısı vermeden önce yapılan dikkat edin.

Durum

Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services sürüm 8.0 bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Çözümleme Hizmetleri bileşenleri, Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 298600 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbssas800sp1fix KB298600 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:298600

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com