Bilgisayarınızdaki Tanımlama Bilgileri Beklenmedik Şekilde Engelleniyor veya Kaydediliyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 298621 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir Web sitesini ziyaret ettiğinizde, tanımlama bilgileri beklenmedik şekilde engelleniyor veya bilgisayarınıza kaydedilen ve gizlilik ayarlarınızı belirttiğiniz düzeye dışındaki bir düzeye ayarlanmış olabilir.

Neden

Gizlilik ayarları, bilgisayarınızda başka bir kullanıcı tarafından yapılandırılmış olan ve bilgisayarınızın tüm kullanıcıları aynı tercihleri ve masaüstü ayarlarını kullanmak bu davranış oluşabilir.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bilgisayarınızın tüm kullanıcıları tercihlerini özelleştirmenin etkinleştirmek ve sonra Windows'a oturum için her kullanıcı için istediğiniz güvenlik düzeyini tanımlama bilgisi ayarları yapılandırın:

Kullanıcı tercihleri de özelleştirilir etkinleştir

 1. Başlat ' ı tıklatın, Ayarlar ' ın üzerine gelin, Denetim Masası ' nı tıklatın ve parolaları ' nı çift tıklatın.
 2. Parolaları özellikler iletişim kutusunda, Kullanıcı profilleri sekmesini tıklatın.
 3. Tıklatın kullanıcılar kendi tercihlerini ve masaüstü ayarlarını özelleştirebilir. Oturum açtığınızda Windows kişisel ayarlarınıza geçiş yaparseçeneğini.
 4. Kullanıcı profil ayarları altında kullanıcı profillerinde kaydedilmesini istediğiniz ayarlara karşılık gelen onay kutularını tıklatıp seçin ve Tamam ' ı tıklatın.
Not:, ayrıca yeni kullanıcılar oluşturmak ve çok kullanıcılı ayarları, Denetim Masası ' ndaki kullanıcılar Ek Yardım düğmesini tıklatarak etkinleştirin. Her bir kullanıcı oturum açtığında masaüstü ayarları otomatik olarak kullanılabilir olan Sihirbazı bir kullanıcı adı ve parola, her kullanıcı için ayarlar.

Her kullanıcının gizlilik ayarlarını yeniden yapılandırın.

Her bir kullanıcı oturum açma Windows sahip ve tanımlama bilgisi ayarlarını yapılandırın. Internet Explorer 6'da tanımlama bilgileri ayarları, Araçlar menüsünden Internet seçenekleri iletişim kutusunun <a1>Gizlilik</a1> sekmesinde yapılandırılır.

Tanımlama bilgisi ayarlarınızı özelleştirme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
283185Internet Explorer 6'da Tanımlama Bilgileri Nasıl Yönetilir
ınternet Explorer 6'da varsayılan gizlilik ayarları hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
293222Internet Explorer 6 için Varsayılan Gizlilik Ayarları

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Tanımlama bilgileri hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260971Tanımlama Bilgilerinin Açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 298621 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB298621 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:298621

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com