Denetimli başlatılamıyor, yöresel ağ geçidi aygıtı, bir Windows Me tabanlı istemci görüntüleniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 298757 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir <a0>ınternet Bağlantısı Paylaşımı (ICS)</a0> istemci bilgisayarı bir mesken ağ geçidi aygıtı, ancak aygıtın algılayabilir, yapılandırılmış olan ve Windows Millennium Edition (Me) tabanlı bir bilgisayarda denetlenemez.

Aygıt algılandığında, mesken ağ geçidi aygıtı sistem tepsisinde görüntülenir. Ardından, Windows iletiyle "daha fazla bilgi için burayı tıklatın." ister Ancak, yalnızca seçeneğinizi düzgün çalışmadığı, bağlantı, kullanmaktır.

Neden

Bu davranış, bir sunuya sayfası olan Windows XP tabanlı bir bilgisayarda, ICS ana bilgisayarı olması durumunda oluşabilir. Bilgisayarınızda bir Evrensel Tak ve Kullan aygıtı varsa bir sunuyu sayfa yok, bilgisayar aygıt algılayabilir, ancak bilgisayar aygıtı denetlemek güncelleştiremiyor. Not: Windows Me tabanlı bilgisayar Evrensel Tak ve Kullan desteği yüklü olmayan. Bu, varsayılan olarak yüklenmez.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Özellikler

Makale numarası: 298757 - Last Review: 31 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbprb KB298757 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:298757

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com