Outlook'u başlattığınızda bir "Outlook doğru son kez başlatılamadı" hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 298838 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Outlook'u başlattığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Outlook son kez düzgün başlatılamadı. Outlook Güvenli modda başlatıldığında düzeltin veya programı başarıyla başlatmak için başlatma sorunu yalıtmak yardımcı olur. Bu modda bazı işlevler devre dışı olabilir.

Outlook Güvenli modda başlatmak istiyor musunuz?

Daha fazla bilgi

Başlatma sırasında bir sorun algılandığında, Outlook sorunu giderir onu yalıtır ve bazı eklentileri ve uzantıları kapalı başarıyla başlatmak program sağlar.

Outlook'u güvenli modda başlatın ve tüm eklentileri veya hiçbiri başlatılmaz, uzantıları veya bozuk bir kaynak, dosya, kayıt defteri veya şablonları devre dışı bırakmak için tıklatın Evet yapabilirsiniz. Devre dışı öğeler listesini Devre dışı öğeler iletişim kutusu aracılığıyla erişilebilir


Devre dışı öğeler listesini görmek için lütfen aşağıdaki adımları kullanın:

Outlook 2010

 1. Dosya sekmesinde Seçenekler' i tıklatın.
 2. EklentilerOutlook seçenekleri iletişim kutusunda seçin.
 3. Outlook seçenekleri iletişim kutusunun eklentileri bölümünde Yönetlistesinde Devre dışı öğeler ' i seçin ve sonra Git' i tıklatın.
 4. Devre dışı bırakılan bir öğeyi yeniden etkinleştirmek için Devre dışı öğeler iletişim kutusunda öğeyi seçin ve Etkinleştir' i tıklatın.
 5. Kapat ' ı tıklatın ve sonra Tamam' ı tıklatın.

Outlook 2007

 1. Araçlar menüsünde, Güven Merkezi'nitıklatın.
 2. Güven Merkezi iletişim kutusunda Eklentilerseçin.
 3. Güven Merkezi eklentileri bölümünde, Yönet listesinde Devre dışı öğeler ' i seçin ve sonra Git' i tıklatın.
 4. Devre dışı bırakılan bir öğeyi yeniden etkinleştirmek için Devre dışı öğeler iletişim kutusunda öğeyi seçin ve Etkinleştir' i tıklatın.
 5. Kapat' ı tıklatın ve sonra Tamam' ı tıklatın.

Outlook 2003 ve Outlook'un önceki sürümleri

 1. Yardım menüsünde Microsoft Outlook hakkında'yıtıklatın.
 2. Microsoft Office Outlook hakkında iletişim kutusunda, devre dışı öğeler'itıklatın.
 3. Devre dışı bırakılan bir öğeyi yeniden etkinleştirmek için Devre dışı öğeler iletişim kutusunda öğeyi seçin ve Etkinleştir' i tıklatın.
 4. Kapat' ı tıklatın ve sonra Tamam' ı tıklatın.
Bazı öğeleri yeniden etkinleştirmek, yeniden yüklemek veya bir eklentiyi yeniden yüklemeniz gerekebilir bir öğenin etkinleştirilmesi değil mutlaka düzeltmek kök sorun; sağlayan bir öğeyi devre dışı bırakılmış listede Outlook'u bir sonraki başlatışınızda yerleştirilebilir.

Hayır' ı tıklatırsanız, Outlook normalde her şeyi devre dışı bırakmadan başlatmaya çalışır. Doğru olmayan bir kapatma karşılaşmış veya bildiğiniz başka sistem sorunlarında Outlook'u güvenli modda başlatmak için önemli değilse bu seçeneği seçmelisiniz.

Özellikler

Makale numarası: 298838 - Last Review: 16 Kasım 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbstartprogram kberrmsg kbinfo kbmt KB298838 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 298838

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com