XADM: Položky kalendáře zmizet z složky uživatele

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 299046 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití kalendáře všimnout, že byly odstraněny položky kalendáře nebo že ze složek Kalendář zmizely položky kalendáře. V protokolu událostí aplikace může být zaznamenána následující zpráva ID události:
Typ události: Chyba
Zdroj události: EXCDO
Kategorie události: Obecné
ID události: 8206
Počítač: VÝMĚNY
Popis: Calendaring agent při ukládání události se nezdařila s kódem chyby 0x8000ffff.
Můžete si všimnout, že položky kalendáře jsou odstraněny na jeden Gratulujeme každý týden nebo podle jiných plánu.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud soubor úrovně virů skenování instalovatelný soubor jednotky M (systémem souborů IFS) systému počítače Exchange 2000 a může dojít během prohledávání denní nebo týdenní serveru. Zahrnout všechny jednotky serveru může být nastavena skener virů. Po naskenování jednotku M položky v úložišti informací jsou zpracovány jako soubory. V tomto případě skener virů Upraví vlastnost nebo atribut položky kalendáře a výsledkem mohou být skryté položky kalendáře.

Řešení

Toto chování vyřešit, zastavte všech virů z jednotky M skenování. Obnovit položky ztraceny kalendáře, položky kalendáře obnovit ze zálohy byla provedena před položky kalendáře byly ztraceny nebo ručně znovu vytvořit položky kalendáře.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Vlastnosti

ID článku: 299046 - Poslední aktualizace: 27. února 2007 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB299046 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:299046

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com