Oprava: Dotazu pomocí komplexní wolframovým poddotaz může způsobit neočekávané výsledky agregační funkce

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 299285 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
BUG #: 352826 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Agregační funkce mohou vracet nesprávné výsledky v dotazu, který má wolframovým poddotazu. Showplan dotazu se zobrazí na operaci pro zařazování následovaný vnořené smyčky spojení.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
290211Soubor INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Jak potíže obejít

Sloučení nebo hash spojení nápovědu můžete přidat v klauzuli FROM dotazu vnitřní operace pro zařazování odebrat z plánu dotazu. Příslušné indexy můžete přidat také tak, aby Optimalizátor zvolí plán různých dotazů, který nepoužívá operace pro zařazování.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém na serveru SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 299285 - Poslední aktualizace: 5. listopadu 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB299285 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:299285

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com