Oprava: Výpis interní struktury, zatímco uživatele připojit nebo odpojit způsobuje porušení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 299462 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 236030 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Dump (diagnostické výstup) interní paměť struktur v rámci serveru SQL, zatímco jsou uživatelé připojování a odpojování může způsobit narušení přístupu a v některých případech neobvyklého ukončení služby SQL Server.

K tomuto problému dochází pouze při určitých vnitřní diagnostiky jsou spouštěny v rámci serveru a nedochází během normální operace serveru.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 299462 - Poslední aktualizace: 5. listopadu 2003 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB299462 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:299462

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com