XFOR: Connector for cc: Mail použije sekundární adresa proxy, která může způsobit zprávu o NEDORUČENÍ

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 299562 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při uživatele Exchange 2000 odpovědi na zprávu od uživatele Lotus cc: Mail, adresu odesílatele v doručené cc: mail uživatele může být adresa sekundárního serveru proxy cc: Mail. To způsobí nedoručení zprávy (NDR), pokud uživatel cc: Mail odpovědi na zprávu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože dřívější oprava pro Microsoft Exchange Connector pro program Lotus cc: Mail (CCMC) umožňuje přenesené zprávy, které mají "CCMail" adresu typ s smíšená velká a malá písmena průchod Connector for cc: Mail a změn zaškrtnutí řetězec výběru adresy nerozlišuje malá a velká písmena. Primární servery proxy jsou všechna velká písmena a sekundární servery proxy jsou malými písmeny. Z tohoto důvodu je sekundární server proxy zaškrtnuto jako adresu, pokud nejprve vrácen sekundárního serveru proxy z adresáře.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 299562 - Poslední aktualizace: 14. února 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB299562 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:299562

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com