XFOR: Cc: Mail için Connector hangi bir NDR neden olabilir ikincil proxy adresini kullanır.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 299562 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Lotus cc: Mail kullanıcıdan bir Exchange 2000 kullanıcı iletiyi yanıtladığında, cc: Mail kullanıcının gelen gönderenin adresini, cc: Mail ikincil proxy adresi olabilir. Cc: Mail kullanıcı iletiye yanıt, bu bir teslim edilemedi raporu (NDR) neden olur.

Neden

Bu sorun, önceki bir düzeltmenin Microsoft Exchange Connector for Lotus cc: Mail (CCMC) için bir "CCMail" adres türüyle karışık büyük ve küçük harflerin, cc: Mail için bağlayıcı geçmesine varsa ve dize onay adres seçimi için büyük/küçük harf duyarlı için geçirilen iletileri verir nedeniyle oluşur. Birincil proxy'ler tüm büyük harfleri ve ikincil proxy tüm küçük harfleri. Bu nedenle, ikincil proxy dizinden ilk döndürülürse ikincil proxy adresi olarak seçilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 299562 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB299562 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:299562

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com