Nelze nainstalovat složky FTP při instalaci aplikace Internet Explorer 6

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 299893 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Instalace aplikace Internet Explorer 6, se zobrazí zpráva v Možnosti součástí Dialogové okno oznamující, že Rozšíření prohlížení v Internet Explorer možnost "Přidá grafické FTP pomocníka." Však grafického souboru transfer protocol (FTP) pomocné (také známé jako složky FTP, webové FTP nebo zobrazení složek pro servery FTP) není nainstalována nebo aktualizovány pomocí instalace aplikace Internet Explorer 6.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože popis Rozšíření prohlížení v Internet Explorer během instalace možnost nesprávně uvádí nainstalované grafické pomocné FTP. Podle návrhu aplikace Internet Explorer 6 nenainstaluje ani neaktualizuje grafické pomocné FTP (soubor Msieftp.dll). Na Rozšíření prohlížení v Internet Explorer v aplikaci Internet Explorer 6 možnost pouze nainstaluje podporu pro vkládání písem a Správce identit (pro použití s aplikací Outlook Express identity) systému Microsoft Windows 98, Microsoft Windows 98 Druhé vydání, Microsoft Windows Millennium Edition (ME) a Microsoft Windows NT 4.0.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, pokud používáte systém Windows 98 nebo Windows NT 4.0, můžete nainstalovat grafické pomocné FTP instalace Rozšíření prohlížení v Internet Explorer možnost aplikace Internet Explorer verze 5.x, nebo jej inovujte operační systém Windows 98 Druhé vydání, Windows Me nebo Microsoft Windows 2000.

Pokud používáte systém Windows 98 Druhé vydání, Windows Me nebo Windows 2000, je již nainstalován grafický FTP pomocníka.

Další informace o instalaci aplikace Internet Explorer 5.x FTP složky klepněte na tlačítko znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
217888 Jak nainstalovat a používat FTP složky
POZNÁMKA:: Pokud jste již nainstalovali aplikaci Internet Explorer 6 v systému Windows 98 nebo Windows NT 4.0, musíte jej odebrat před instalaci Rozšíření prohlížení v Internet Explorer možnost aplikaci Internet Explorer 5.x.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Protože aplikace Internet Explorer 6 nainstaluje pouze základní prohlížeč, skriptování a soubory aplikace Outlook Express 6 v systému Windows 2000 Minimální instalace nebo vlastní nastavení prohlížeče možnost není k dispozici během instalace. Proto Možnosti součástí Dialogové okno není k dispozici, můžete vybrat Rozšíření prohlížení v Internet Explorer možnost v systému Windows 2000.

Pomocné grafické FTP je nainstalován při instalaci následujících produktů společnosti Microsoft:
 • Aplikace Internet Explorer 5.x
 • Systém Windows 98 Druhé vydání
 • Windows Me
 • Systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 299893 - Poslední aktualizace: 12. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbdocerr kbenv kbprb kbmt KB299893 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:299893

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com