Internet Explorer 6'yı yüklediğinizde, FTP klasörler yüklenemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 299893 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Internet Explorer 6 Kur Bileşen Seçenekleri iletişim kutusunda, Internet Explorer geliştirmeler, gözatma seçeneği "grafik FTP Yardımcısı ekler,." "bildiren bir ileti görüntülenir. Ancak, grafik Dosya Aktarım Protokolü (FTP) Yardımcısı (FTP klasör, Web tabanlı bir FTP veya FTP siteleri için klasör görünümü olarak da bilinir) kurulu olmamasından veya ınternet Explorer 6 Kur tarafından güncelleştirildi.

Neden

Bu sorun, Kurulum sırasında Internet Explorer geliştirmeler, gözatma seçeneği açıklaması yanlış grafik FTP yardımcı'nın yüklü olduğunu bildiren nedeniyle oluşur. Tasarım gereği, ınternet Explorer 6 değil yüklemek veya grafik FTP yardımcı (Msieftp.dll dosyası) güncelleştirin. Internet Explorer 6'daki <a2>Internet Explorer gezintisi geliştirmeleri</a2> seçeneği yalnızca yazı tipi katıştırma desteğini ve Kimlik Yöneticisi'ni (kullanılmak üzere Outlook Express kimlikleri) Microsoft Windows 98, Microsoft Windows 98 ikinci sürüm, Microsoft Windows Millennium Edition (Me) ve Microsoft Windows NT 4.0 üzerinde yükler.

Pratik Çözüm

Windows 98 veya Windows NT 4.0 çalıştırıyorsanız, bu soruna geçici bir çözüm için <a0></a0>, ınternet Explorer sürüm 5 Internet Explorer gezintisi geliştirmeler seçeneğiyle yükleyerek grafik FTP yardımcı yükleyebilirsiniz. x, ya da Windows 98 ikinci sürüm, Windows Me veya Microsoft Windows 2000 işletim sisteminizi yükseltin.

Windows 98 ikinci sürüm, Windows Me veya Windows 2000 çalıştırıyorsanız, grafik FTP yardımcı zaten yüklü.

ınternet Explorer 5.x FTP Klasörler'i yükleme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
217888Yükleme ve kullanım FTP klasörler
Not: ınternet Explorer 6, Windows 98 veya Windows NT 4. 0'ı önceden yüklediyseniz, Internet Explorer geliştirmeler, gözatma seçeneği ınternet Explorer 5'i yüklemeden önce kaldırmanız gerekir. x.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Internet Explorer 6'yı, yalnızca çekirdek tarayıcı, komut dosyası ve Windows 2000 üzerinde Outlook Express 6 dosyalarını yüklediğinden, yükleme sırasında en az, yükle veya tarayıcıyı özelleştir seçeneği kullanılamaz. Bu nedenle, Bileşen seçenekler iletişim kutusunda, Windows 2000 üzerinde Internet Explorer gezintisi geliştirmeler seçeneği kullanılamaz.

FTP yardımcı grafik, aşağıdaki Microsoft ürünlerinden yüklediğinizde yüklenir:
 • ınternet Explorer 5. x
 • Windows 98 İkinci Sürüm
 • Windows Me
 • WINDOWS 2000

Özellikler

Makale numarası: 299893 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdocerr kbenv kbprb KB299893 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:299893

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com