Nelze tisknout prezentace chráněné heslem, které otevřete jen pro čtení v aplikaci PowerPoint 2002

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 300252 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při otevření prezentace aplikace PowerPoint heslem jen pro čtení a zkuste vytisknout prezentaci, nemusí být možné vytisknout prezentaci.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aplikace PowerPoint nelze inicializovat tiskárnu a vytisknout prezentaci po otevření prezentace jen pro čtení.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven v aktualizaci Office XP Service Pack 3.Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro sadu Microsoft Office XP. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
307841Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud se nezobrazí v této části, podat žádost služby Microsoft a odbornou pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Globální verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Size    File name
  -------------------------------------------------
  14-Oct-2002 22:49 1,889,252 Powerpnt.msp
  14-Oct-2002 23:09 7,982,592 Powerpnt_admin.msp
po instalaci opravy hotfix globální verze této opravy bude mít atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version     Size    File name
  -----------------------------------------------------------
  11-Oct-2002 22:14 10.0.4608.0   5,978,696 Powerpnt.exe
				
Tato oprava je post-Office oprava XP Service Pack 2 (SP-2). Chcete-li nainstalovat tuto opravu, musíte mít nainstalovánu aktualizaci SP-2 sady Office XP. Další informace o aktualizaci SP-2 sady Office XP získáte následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
325671OFFXP: Přehled aktualizace Office XP Service Pack 2
Navíc bude pravděpodobně třeba nainstalovat Instalační služba Windows Installer 2.0 nainstalovat tuto opravu. Další informace o Instalační služba Windows Installer požadavek pro post-Office XP SP2 řeší, získáte následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
330537OFFXP: Aktualizace Office XP a opravy vydané po září 2002 požadují Instalační služba Windows Installer 2.0

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, Tisk na standardním panelu klepněte na tlačítko Chcete-li vytisknout prezentaci při otevření prezentace chráněné heslem jako jen pro čtení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office XP Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 300252 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbpasswords kbopenfile kbenv kbprint kbprb kbofficexppresp3fix kbbug kbfix KB300252 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:300252

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com