Nelze aktivovat verzi výrobce OEM více než jednou v sadě Office XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 300273
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o aktivaci licence sady Office XP, můžete může se zobrazit následující zpráva
Podle našich záznamů této kopie sady Microsoft Office XP Edition již byla aktivována v jiném počítači. Pokud se domníváte, že jste tuto zprávu obdrželi omylem, obraťte zástupce služeb podpory zákazníků klepnutím na tlačítko OK a postupujte podle pokynů.
kde Edition je zvláštní vydání aplikace sady Office XP je nainstalován (například malé firmy).

Když Klepnutím na tlačítko OK, zobrazí Průvodce aktivací sady Office Dialogové okno s možnostmi aktivace sady Office přes Internet nebo telefonu.

Příčina

Tato zpráva se zobrazí, pokud jste nainstalovali původní zařízení Výrobce (OEM) kopie sady Office XP a již nainstalován a aktivován stejnou kopii OEM v jiném počítači. Může být pouze kopie OEM sady Office XP aktivovat v jednom počítači. Pokus o aktivaci licence sady Office v výsledky druhého počítače ve zprávě v této části "Příznaky" článek.

Řešení

Pokud se domníváte, že jste tuto zprávu obdrželi omylem, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko OK Pokud se zobrazí zpráva.
  2. V Průvodce aktivací sady Office Vyberte položku Aktivace pomocí Telefona klepněte na tlačítko Další.
  3. Klepněte na tlačítko Další v Zásady ochrany osobních údajů pro sadu Microsoft Office Dialogové okno.
  4. V Pomocí aktivace produktu Telefon Dialogové okno v seznamu vyberte zemi nebo oblast Krok 1.
  5. Vytočte telefonní číslo, které se zobrazí vedle v kroku 2. A zástupce služeb podpory zákazníků vám pomohou při aktivaci vaší kopie Sada Office XP.
Pokud jste již nainstalovali a aktivaci kopie OEM sady Office XP v jiném počítači, nelze aktivovat ho do druhého počítače.

Další informace

End User License Agreement (Oemeula.txt) pro výrobce OEM verze sady Office XP obsahuje následující text:
Obecné udělením licence k instalaci a použití. Výslovně v této smlouvy EULA, může pouze nainstalovat a používat jednu kopii produktu v počítači. SOFTWAROVÝ produkt nesmí nainstalován, přístup, zobrazit, spustit, sdílené nebo používat současně na nebo z různých počítačů, včetně pracovní stanici, terminálu nebo jiné digitální nebo analogové elektronické zařízení ("zařízení"), s výjimkou podle tam pod pro službu SharePoint Team Services.
Další informace o aktivaci produktu naleznete Následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/cze/licence/AktivaceProduktu/default.mspx

Odkazy

Soubor Oemeula.txt je obsažen v souboru Office1.cab v kořenovém adresáři disku CD-ROM sady Office XP. Oemeula.txt z můžete extrahovat Soubor CAB Office1.CAB s cílem otevřít v textovém editoru.

Vlastnosti

ID článku: 300273 - Poslední aktualizace: 12. května 2011 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
kbpubtypekc kbprb kbmt KB300273 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:300273

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com