Номер статті: 300415 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що ви використовуєте Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Для отримання додаткових відомостей зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті описано утиліту Diskpart. За допомогою цієї утиліти для ввімкнення онлайнове пул носіїв конфігурації від сценарію, віддалений сеанс або інший командний рядок. Diskpart підсилює адміністратора дисків графічний інтерфейс користувача (GUI).

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Diskpart відрізняється від багатьох утиліти командний рядок, оскільки вона не працюють в однорядковий режим. Замість цього, після запуску утиліти команди читання зі стандартного вводу виводу (i/O). Ви можете направити ці команди для будь-якого диска, розділу або тому.

Порівняння з керування дисками

Diskpart дозволяє розширеним дій, які підтримуються оснащення для керування дисками. оснастка для керування дисками забороняє вам від випадкового виконання дій, які можуть призвести до втрачені дані. Рекомендовано використовувати утиліту Diskpart обережно, оскільки Diskpart дозволяє явне контролювати розділи та томи.

Ви можете використовувати Diskpart для перетворення базового диска на динамічний дублювання диска. Базовий дублювання диска може бути порожнім або містити первинні розділи або логічні диски. Базовий дублювання диска може бути даних диска або системного або завантажувального диска. Базовий дублювання диска не може мати стійких диска набори драйвера (FtDisk) смуги або дзеркал. Для перетворення базових дисків, які мають FtDisk драйвера набори, сценарій виконання керування дисками у Windows 2000 або перетворення диска перед оновленням до Windows XP.

Ви можете використовувати Diskpart для перетворення на динамічний дублювання диска на базовий дублювання диска. Необхідно видалити будь-які динамічних томів перед процес перетворення. Це не рекомендується видалити розділи, на динамічний дублювання диска за винятком у надзвичайних ситуаціях. Рекомендується видалити всі томи на диску а потім перетворити цей дублювання диска на базовий. Ви повинні видалити всі розділи динамічних даних. Крім того, ніколи не змішувати основні первинної та динамічні розділів на одному диску. Якщо це зробити, комп’ютер-зразок може бути неможливо перезавантажити.

Ви можете використовувати Diskpart створити розділ на явні диска зсув. оснастка для керування дисками місць розділ в кінці будь-якої окупованих зони або на перший досить велика площа. На головний завантажувальний запис А (MBR) дисками зсув розділ і розмір заокруглюються зберегти необхідні циліндра поле вирівнювання. Зміщення заокруглюються до найближче припустиме значення, і розмір завжди заокруглюється з надлишком до наступного припустиме значення. Diskpart не призначити букву диска для новостворених розділу. За допомогою команди призначити призначити букву диска або точка монтування.

Diskpart наступним ту ж політику, як snap дюйма динамічних дисків можна створити лише на фіксований дисках. Не вдалося перетворити знімний пул носіїв, такі як 1394 або універсальної послідовної шини (USB) диски на динамічні диски.

Diskpart дозволяє певного розділу видалення операцій, які блокуються оснастка. Наприклад, ви можете використовувати Diskpart видалити розділи MBR OEM. Однак, ці розділи часто містять файли, які важливі для платформи операції. Diskpart блокує видалення поточної системи, завантаження, або довантаження томи та розділи. Крім того, Diskpart блоки видалення розділів, які лежать в основі динамічних дисків.

Не можна використовувати Diskpart створити розділ на знімному носії. Windows підтримує більше одного розділу MBR на знімному носії. Якщо пул носіїв виготовлений з MBR, що MBR не може бути змінений, але MBR пішли навіть якщо настроєно кілька розділи або логічні диски. Якщо пул носіїв проводяться без MBR, ЗМІ розглядається як "superfloppy", і немає розділу структура написано в ЗМІ.

Буква диска для знімного диска пов'язана з диска а не зі ЗМІ. Ви можете використовувати Diskpart змінити буква диска.

Diskpart викликає підписи дисків, GUID таблиці розділів (GPT) дублювання диска глобально унікальних ідентифікаторів (GUID) та розділ GPT GUID, які будуть створені. Явно ви не можете встановити ці елементи за допомогою Diskpart.

Diskpart утиліта (як оснастку) включає підтримку для нового розділу диска Itanium схема називається GPT. Неможливо використовувати GPT диски на будь-який x Windows XP або Windows 2000 комп'ютерах на базі x86-процесорів. Diskpart дозволяє перетворення GPT розбиття на MBR розділи тільки для пусті диски.

Ви можете використовувати Diskpart видалити відсутні динамічних дисків. Динамічні диски містять спільної бази даних; всі динамічні диски на комп'ютері є знання про всі інші динамічні диски на цьому комп'ютері. Коли переїхала динамічні диски, вихідний комп’ютер-зразок вважає дисертацій диски, як "відсутній".

Коли ви використовуєте Diskpart букви диска не призначено автоматично. Щоб переконатися, що даний розділ або том має букву диска, явно потрібно призначити букву диска. Можна призначити букву диска або дозволити наступний доступний букву щоб бути виділені.

Налаштування фокусу

Більшість команд Diskpart діяти на конкретні цільові диска, розділу або тому. Цільовий об'єкт має "Фокус". Фокус спрощує звичайне завдання конфігурації, в якій ви створити декілька розділів на одному диску. Об'єкт ставиться в центрі уваги Виберіть команду. Усі команди, за винятком списку, допомогти, Рем, вийдітьабо допомогти вимагають уваги.

За допомогою команди вибрати явно змінює фокус. Неявно змінювати фокус, використовуйте команду Створити. Ви повинні встановити фокус диску, перш ніж керувати базового диска. На базовому диску розділу фокус і Том уваги, те ж саме. Змінити в центрі уваги на один елемент, змінивши фокус з іншого. На динамічні томи тільки Том focus є важливим, тому що попередній розділ фокус завжди буде втрачено, і фокус диска важливо лише для простих томи.

Розглянемо наступні приклади комп'ютера, що має два диски:
 • Кожному з дисків містить дві основні розділи. Перший дублювання диска містить розділи c і D; другий дублювання диска містить розділи e і F. Ви повинні встановити фокус диска на дублювання диска 1, перш ніж встановити фокус розділ c або d розділів. Можна встановити фокус гучності до C, D, E або f розділів в будь-який Вільний час. У цьому прикладі Якщо встановити гучність фокус c або d розділ диску фокус не змінює; Однак, якщо встановити гучність фокус e або f розділів диску фокус можуть бути перенесені на інший дублювання диска.
 • Кожен дублювання диска є динамічним і містить простий том і вільного місця. Перший дублювання диска містить розділу C, а другий дублювання диска містить розділи E. Ви повинні встановити фокус диска, перед додаванням до першого диску простий том. Продовжити розділу C, вам потрібно встановити лише обсягом фокус. Аналогічним чином, додати дзеркало e розділ, вам потрібно встановити лише Том фокус на e розділ. Якщо ви створюєте простий том або розширення існуючих тому на одному диску, ви не змінюєте диску фокус. Додати дзеркальне відображення, створити набір смугою або розширити існуючий тому на іншому диску, може спричинити диску фокус буде втрачено.

Створення сценаріїв

Diskpart підтримує сценарію операцій. Ініціювати Diskpart сценарію, використовувати в Diskpart/с script.txt команда. Ви можете скрипт Diskpart на Windows XP, Windows 2000, віддаленого автоматична інсталяція застосунок-служба (RIS) автоматичної інсталяції середовищах, або на Windows Preinstall середовищі (ре) для OEM-виробників.

За промовчанням Diskpart може вийти обробки команди та повернення код помилки, якщо є проблема в скрипті. Продовжувати запускати цей сценарій, включають noerr параметр на команду. Цей параметр дозволяє використовувати один сценарій, щоб видалити всі розділи на всіх дисках даних, незалежно від загальної кількості дисків. Однак, не всі команди підтримки параметра noerr . Навіть якщо ви використовуєте параметр noerr на команди синтаксичних помилок завжди повертається помилка.

Нижче перелічено коди помилок для Diskpart:
 • 0 - Немає помилки. Весь сценарій побіг без відмови.
 • 1 - Критична виняткова ситуація сталася. Там може бути серйозною проблемою.
 • 2 - Аргументи, зазначені в Diskpart командний рядок було надано.
 • 3 - Diskpart не вдалося відкрити вказаний сценарій або файл виводу.
 • 4 - Одна з послуг, що використовує Diskpart повернувся на провал.
 • 5 - Команда Синтаксична помилка сталася. Не вдалося виконати сценарій, оскільки об'єкт було неправильно вибрано або неприпустиме для сценарій виконання з командою.
Після запуску Diskpart відображення Diskpart версія і поточне ім'я комп'ютера.

Команда резюме

Команди, щоб перевести фокус

Виберіть

За допомогою команди Виберіть встановити фокус до вказаного місця призначення. Щоб отримати список типів фокус, залишити поле Тип пустий. Якщо не вказати (ID) ідентифікаційний номер, відображається поточний об'єкт фокус.

Виберіть дублювання диска [= n]

Встановити фокус на диску, що має вказаний номер диска Windows NT за допомогою команди вибрати дублювання диска . Якщо не вказати номер диска, команда відображає поточний дублювання диска у фокусі.

Виберіть розділ [n/l =]

За допомогою команди Виберіть розділ встановити фокус на вказаний розділ. Якщо розділ не вказано, відображається поточний розділ в центрі уваги.

На базовому диску можна вказати розділ, на будь-якому покажчика буква диска, або точка під'єднання. Розділ можна вказати лише на індекс на динамічні диски.

Виберіть Том [= n/l]

За допомогою команди Виберіть том встановити фокус для вказаного тому. Якщо Том не вказано, команда відображення поточного тому в центрі уваги.

Можна вказати обсяг індексу, букву диска або шлях точка під'єднання. На базовому диску якщо ви виберіть том, відповідний розділ ставиться в центрі уваги.

Команди для настройки диска дисплея

Команда список для відображення резюме. Щоб відображати більше інформації, встановити фокус і потім за допомогою команди докладно ».

докладно диска

Отримати детальну інформацію про поточний дублювання диска у фокусі, наприклад за допомогою команди докладно диска :
Diskpart> select disk 3 
 
Disk 3 is now the selected disk. 
 
Diskpart> detail disk 
 
Maxtor 90432D2
Disk ID: F549D151
Type  : IDE
Bus  : 0
Target : 0
LUN ID : 0 
 
 Volume ### Ltr Label    Fs   Type       Size   Status   Info 
 ---------- --- ----------- ----- ---------------- ------- --------- -------- 
 Volume 0   F  My RAID Set NTFS  RAID-5      4096 MB Healthy 
 Volume 1   G  FATSTRIPE  FAT32 Stripe      6144 MB Healthy 
 Volume 2   H  My Mirror  NTFS  Mirror      2048 MB Healthy
 Volume 3   I  My Span   NTFS  Spanned       9 GB Healthy
				
розділ деталізації

сценарій виконання команди розділу Докладно детальну інформацію про поточний розділ у фокусі;
Diskpart> select disk 0

Disk 0 is now the selected disk.

Diskpart> select partition 1

Partition 1 is now the selected partition.

Diskpart> detail partition

Partition 0
Type : 07
Hidden: No
Active: Yes

 Volume ### Ltr Label    Fs   Type    Size   Status   Info
 ---------- --- ----------- ----- ---------- ------- --------- --------
* Volume 2  C         NTFS  Partition  4110 MB Healthy  System
				
докладно гучності

За допомогою команди докладно Том отримати детальну інформацію про поточного тому у фокусі, наприклад:
Diskpart> select volume 1 
 
Volume 1 is now the selected volume. 
 
Diskpart> detail volume 
 
 Disk ### Status   Size   Free   Dyn Gpt 
 -------- ---------- ------- ------- --- --- 
 Disk 1  Online     8 GB   0 B  * 
 Disk 2  Online     8 GB   0 B  * 
 Disk 3  Online     8 GB   0 B  *
				
список дисків

Отримати зведені відомості про кожного диска в комп'ютері використовується команда список дисків . дублювання диска з зірочку (*) має поточний фокус. Лише виправлю диски (наприклад, інтегрований пристрій електроніка [IDE] або невеликого комп'ютера системою інтерфейсу [SCSI]) або знімного диска (наприклад, 1394 або USB) перераховані. Знімні диски не відображаються.
Diskpart> select disk 3 
 
Disk 3 is now the selected disk. 
 
Diskpart> list disk 
 
 
 Disk ### Status   Size   Free   Dyn Gpt 
 -------- ---------- ------- ------- --- ---
 Disk 0  Online   4118 MB   0 B
 Disk 1  Online     8 GB 4002 MB  * 
 Disk 2  Online     8 GB   0 B  * 
* Disk 3  Online     8 GB   0 B  * 
 Disk M0  Missing    8 GB   0 B  *
				
список розділів

За допомогою списку розділу команди отримати інформацію про кожного розділу на диску у фокусі, наприклад:
Diskpart> select disk 4 
 
Disk 4 is now the selected disk. 
 
Diskpart> list partition 
 
 Partition ### Type       Size   Offset 
 ------------- ---------------- ------- ------- 
 Partition 1  Primary      4094 MB  31 KB 
 Partition 2  Extended     4581 MB 4094 MB 
 Partition 3  Logical      2047 MB 4094 MB 
 Partition 4  Logical      2533 MB 6142 MB
 
All partitions (regardless of type) are displayed.
				
список обсяг

Команда тому списку для отримання інформації про кожен Том, на комп'ютері, наприклад:
Diskpart> list volume 
 
 Volume ### Ltr Label    Fs   Type       Size   Status   Info  
 ---------- --- ----------- ----- ---------------- ------- ---------- --------
 Volume 0   F  My RAID Set NTFS  RAID-5      4096 MB Healthy
 Volume 1   G  FATSTRIPE  FAT32 Stripe      6144 MB Failed
 Volume 2   H  My Mirror  NTFS  Mirror      2048 MB Healthy
 Volume 3   I  My Span   NTFS  Spanned       9 GB Healthy
 Volume 4   D        CDFS  CD-ROM        0 B
 Volume 5   C        NTFS  Partition     2047 MB Healthy   System
 Volume 6   E        NTFS  Partition     2063 MB Healthy   Boot
 Volume 7   J  My Primary  NTFS  Partition     4095 MB Healthy
 Volume 8   K  My Logical  NTFS  Partition     2047 MB Healthy
 Volume 9   L  My Next Log NTFS  Partition     2534 MB Healthy
				

Команди для керування базових дисків

Цей розділ містить опис команд, які можна використовувати для створення та видалення розділів і щоб призначити літери дисків і точками монтування. Команди в цьому розділі, застосовуються лише до базових дисків. Зверніться до наступних розділах для команд, які діють на динамічні диски або для команд, які можна використовувати для перетворення базового диска на динамічні диски.

На всіх дисках MBR Розмір або Зсув параметрів округлюються до циліндра поле вирівнювання. На GPT дисках Розмір або Зсув параметрів заокруглюються до сектору поле вирівнювання. Якщо Зсув -параметра не вказано, у розділі розміщується в перший незайняті суміжні диска мірою, що досить великий. Якщо параметр розміру немає у списку, у розділі може включати займають диска визначається мірою до розміру всього диска.

Після того, як нові диски вперше виявив, вони як передбачається, буде MBR диски. Ви повинні чітко перетворення диска GPT перед тим, як створити розділ GPT. Рекомендовано створити MSR як перший розділ на кожному диску дані і другий розділ (після ESP) будь-якого системного або завантажувального диска. Після перетворення з MBR GPT, розділ MSR автоматично створюється на диску.

Після створення будь-якого нового розділу, щойно створений розділ вигоди розділ фокус. Після видалення будь-якого розділу, фокус розділу буде втрачено. Диску фокус залишається незмінним у всіх випадках.

активний

сценарій виконання команди щоденно встановити поточний розділ в центрі уваги на «активний». Цей параметр повідомляє прошивки, що розділ, припустимий системний розділ. Diskpart не сприймає вміст розділу.

Примітка: Якщо ви використовуєте цю команду, комп’ютер-зразок може бути неможливо перезавантажити.

призначити [[лист = l] / [змонтувати = шлях]] [noerr]

Команда призначити для призначити букву або змонтувати точки на поточний розділ в центрі уваги. Якщо не вказати буква диска, призначені на наступний доступні букву диска. Якщо в букви або точка з'єднання вже використовується, помилки генерується, якщо ви не використовуєте параметр noerr .

За допомогою цієї команди Змінити букву диска, пов'язаного з знімний дублювання диска.

Призначення букви диска блокується на системи, завантаження або довантаження томів. Цю команду неможливо використовувати призначити букву диска для OEM-розділ, або будь-якого розділу GPT, крім розділу Msdata.

створити первинний розділ [розмір = n] [зсув = n] [id = байт/guid] [noerr]

Команда створити первинний розділ створити первинний розділ довжина розмір і відправною адреса, зсув на поточного диска.

Якщо ID-байтове не вказаний на диску MBR, ця команда створює розділ з типу "0x6". Параметр ID визначає тип розділу. Існує немає інтерактивні елементи або інші перевірка ID байт.

Якщо не вказати на Ідентифікатор GUID на диску GPT, ця команда створює Msdata-розділу. Параметр ID вкажіть будь-які GUID. Існує не інтерактивні елементи, дублювання або інші перевірка GUID. Розділ екземпляр GUID створюється автоматично.

MBR і GPT розділи створюються так що Windows автоматично не виділити літери дисків. Ви явно необхідно призначити букву диска.

створити розширений розділ [розмір = n] [зсув = n] [noerr]

За допомогою команди Створити розширений розділ створення додаткового розділу розмір довжини і запуск адресу зсув на поточному диску. дублювання диска повинен бути на MBR-диску.

Після створення розділу, новий розширений розділ отримує фокус. Можна створити лише один додатковий розділ. Логічні диски можна створювати лише після створення додаткового розділу.

створити логічний розділ [розмір = n] [зсув = n] [noerr]

Команда створити розділ, логічний створити логічний дублювання диска довжина розмір і початковий зсув адресу в існуючих розширений розділ на поточному диску. дублювання диска повинен бути на MBR-диску.

Офсетний немає у списку, логічний дублювання диска знаходиться в перший ступінь незайняті суміжні диска в ньому, достатньо великий. Якщо розмір немає у списку, у розділі може включати займати весь розширений розділ.

Після створення розділу, логічного диска вигоди розділ фокус.

створити розділ msr [розмір = n] [зсув = n] [noerr]

Команда створити розділ msr є еквівалентом створення розділу з MSR GUID E3C9E316-0B5C-4DB8-817 D-F92DF00215AE.

створити розділ esp [розмір = n] [зсув = n] [noerr]

На створити розділ esp команда є еквівалентом створення розділу з ESP GUID C12A7328-F81F-11 D 2-BA4B-00A0C93EC93B.

Видалення розділу [noerr] [перекрити]

За допомогою команди Видалити розділ видалити поточний розділ, в центрі уваги.

Diskpart блокує видалення поточної системи, завантаження, або довантаження тому. Видалити з ESP, MSR або відомих OEM розділ, необхідно вказати параметр перевизначити .

розширити [розмір = n] [noerr]

Команда розширити викликати поточного в центрі уваги тому, щоб бути продовжені на суміжні вільне місце. вільне місце повинні слідувати (вона повинна бути вище сектор зсуву, ніж) розділу в центрі уваги. Призначення цієї команди є рости наявний розділ Основні дані в щойно створений простір на розширеному апаратного Raid номер логічного пристрою (LUN).

Якщо розділ був раніше відформатованому у файловій системі NTFS, файлова система автоматично продовжений зайняти більшого розділу, і втрачені дані не відбувається.Якщо розділ був уже відформатований з будь-який формат файлової системи, відмінних від NTFS, команда невдала та не змінює розділ.

Diskpart блокує розширення лише поточної системи або завантажувального розділу.

видалити [[лист = l] / [змонтувати = шлях] / [Всі]] [noerr]

За допомогою команди Видалити видалити лист або точка під'єднання від поточного розділу в центрі уваги. Якщо вказати всі параметр, все, що поточний дублювання диска листи і гора точок видаляються. Якщо не вказати точку букву або гори, буква диска буде видалено.

Ця команда використовується для зміни буква диска, пов'язаного з знімний дублювання диска.

На системи, завантаження або томів довантаження заблоковано видалення букви диска. Не можна використовувати цю команду, щоб видалити букву диска для OEM-розділ, будь-який розділ GPT з нерозпізнаний GUID, або будь-які Спеціальні номери даних, GPT розділів, таких як ESP розділу.

Команди для керування динамічними дисками

За допомогою команди, які описані в цьому розділі для створення і видалити томів, ремонт вини терпимо томи та імпортувати диски.

Параметри розміру завжди округлюються до МБ поле вирівнювання. Не можна вказати явні зсув. Тому завжди розміщується в перший незайняті суміжні диска мірою, що досить великий. Якщо розмір не вказано, створюється найбільших гучності.

Після створення том, Том фокус покласти на новий Том. Поточний дублювання диска фокус втрачається, якщо том охоплює диски. Том фокус втрачається, якщо видалити Том. Якщо було фокус припустимого диска перед тим, як ви видалили том, що диску фокус залишається.

Примітка: Diskpart сили створення MSR-розділ, на будь-який порожній дублювання диска, коли цей дублювання диска перетворено на динамічний або диска GPT.

активний

Команда щоденно використовується для автоматична інсталяція поточного в центрі уваги тому, як "активний". Цей параметр повідомляє прошивки, що розділ, припустимий системний розділ. Diskpart лише засвідчує, що Том здатна завантажувальний зображення, операційна система (ОС), але утиліта не сприймає вміст розділу. Якщо використовувати цю команду, комп’ютер-зразок може не зможете перезавантажити.

додати дублювання диска = n [noerr]

Команда Додати для запит на додавання дзеркального відображення поточного тому в центрі уваги на цей дублювання диска. Підтримуються лише два дзеркала plexes. Поточного тому в центрі уваги має бути простий том.

призначити [[лист = l] / [змонтувати = шлях]] [noerr]

Команда призначити для призначити букву або змонтувати точкою для поточного тому в центрі уваги. Якщо не вказати буква диска, призначені на наступний доступні букву диска. Якщо в букви або точка з'єднання вже використовується, помилки генерується, якщо не вказати параметр noerr .

Призначення букви диска блокується на системи, завантаження або довантаження томів.

Перерва дублювання диска = n [nokeep] [noerr]

Команда перерву порушити поточне дзеркало в центрі уваги.

За промовчанням вміст обох plexes дзеркало зберігаються, оскільки обидва plexes стати прості томи. Якщо вказати параметр nokeep зберігається лише вказаний plex, інші plex вилучені і перетворюються на вільне місце.

Оригінальний Том зберігає всі диска листи або гори очок. Якщо не тримається на plex, фокус залишається на Нерозподілений простий том на цей дублювання диска. В іншому випадку, фокус змінюється на вказаний Нерозподілений plex на цей дублювання диска. На plex стає простий том; Однак, букву диска не призначено новий Том.

Створіть простий том [розмір = n] [диск = n] [noerr]

Команда створити простий том для створення простого тому довжина розмір на цей дублювання диска.

Якщо не вказати розмір, новий Том може займати залишилися безперервного вільного простору на диску. Якщо дублювання диска не вказано, використовується поточний дублювання диска у фокусі.

Після том диска увага приділяється на цільовий дублювання диска.

створити том смугою [розмір = n] дублювання диска = n [, n [,...]] [noerr]

Команда Створити Том смугою для створення набору тому смугою на дисках, що вказаний. Загальний розмір тому смугою є розмір множиться (*) кількість дисків.

Якщо не вказати розмір, створений найбільший обсяг можливі смугою. Визначається диска з найменшим вільного суміжні дискового простору. Розмір цього вільного простору визначає розмір для тому смугою. Такий же розмір виділяється на кожному диску.

Створення тому raid [розмір = n] дублювання диска = n [, n [,...]] [noerr]

За допомогою команди Створити Том raid створити набір том RAID-5 на вказаний дисках. Кількість місця, яке дорівнює "розмір" виділяється на кожному диску.

Якщо не вказати розмір, створений найбільших Том Raid 5 можливих. Визначається диска з найменшим вільного суміжні дискового простору. Розмір цього вільного простору визначає розмір для тому Raid-5, і того ж розміру виділяється з кожного диска. Корисна фактичний розмір тому є меншим за розмір, помноженої на кількість дисків, тому що деякі простору використовується за паритет.

видалити дублювання диска [noerr] [перекрити]

Щоб видалити відсутні динамічний дублювання диска зі списку дублювання диска за допомогою команди видалити дублювання диска .

Якщо не вказати Перекрити параметр, всі прості томи, які містяться на диску видаляються, і видаляються будь-які дзеркала plexes. дублювання диска сприяє тому Raid 5, команда, увінчалися успіхом.

Видалення розділу [noerr] [перекрити]

За допомогою команди Видалити розділ видалити поточний розділ, в центрі уваги.

Diskpart блокує видалення розділів, які використовуються для містять існуючих онлайн динамічні томи. Необхідно видалити ці томи, і дублювання диска перетворено на стандартну. Щоб видалити ESP, MSR або відомих OEM розділ, вказати параметр перевизначити .

Ви можете видалити розділи з динамічних дисків, але ви не можете створювати їх. Наприклад, можна видалити нерозпізнаний розділ GPT на динамічному диску GPT. Якщо видалити розділ, вільного простору не стане доступним. Цю команду можна використовувати, щоб відновити простір на пошкоджені автономних динамічного диска в надзвичайній ситуації, в яких не може використовувати Чистота команда.

Видалення тому [noerr]

Команда Видалення тому для видалення поточного тому в центрі уваги. Після сценарій виконання цієї команди всі дані не втрачаються.

розширити дублювання диска = n [розмір = n] [noerr]

За допомогою команди Продовжити розширення поточного простий або розширений тому на цей дублювання диска.Команда " розширити " працює лише з томів NTFS.

Якщо не вказати розмір, тому, може займати весь вільний простір на цей дублювання диска. Будь-який наявний дублювання диска фокус втрачається.

Імпорт [noerr]

За допомогою команди Імпорт імпортувати всі диски з група стороннього диска.

Якщо встановити фокус на будь-який дублювання диска у група стороннього диска, ви можете імпортувати всі диски у групі. Після виконання цієї команди, будь-який наявний Том або диску фокус втрачається.

онлайн [noerr]

сценарій виконання команди онлайн принести дублювання диска або том, які раніше були прийняті в автономному режимі онлайн. Зміна не виникає, якщо ви використовуєте цю команду.

видалити [[лист = l] / [змонтувати = шлях] / [Всі]] [noerr]

За допомогою команди Видалити видалити лист або точка під'єднання від поточного тому в центрі уваги. Якщо ви використовувати всі параметр, все, що поточний дублювання диска листи і гора точок видаляються. Якщо не вказати точку букву або гори, шлях, який зустрічається спочатку видаляється.

На системи, завантаження або томів довантаження заблоковано видалення букви диска.

зберегти

сценарій виконання команди Зберегти підготувати динамічний простий том для сценарій виконання як об'єм завантажувального або системи.

Якщо ви користуєтеся командою Зберегти x x86-комп'ютер, на MBR розділу на динамічний простий том створюється з фокусом. Створення розділу на MBR, динамічний простий том повинні почати циліндра вирівняні зсув і бути невід'ємною частиною кількість циліндрів за розміром.

Якщо ви використовуєте команду Зберегти » Itanium на комп'ютері, команди Зберегти » створює розділ GPT на динамічний простий том з фокусом.

Команди перетворення дисків

Конвертувати mbr [noerr]

За допомогою команди перетворити mbr встановити перегородки стиль поточного диска на MBR. дублювання диска може бути базового диска або динамічний дублювання диска, але дублювання диска не може містити будь-які припустимі дані розділів або томів.

Конвертувати gpt [noerr]

За допомогою команди перетворити gpt встановити перегородки стиль поточного диска GPT. дублювання диска може бути основні або динамічний дублювання диска, але вона не може містити будь-які припустимі дані розділів або томів. Ця команда діє лише на комп'ютерах під керуванням Itanium; Це може бути невдалою на комп'ютерах x на базі x86-процесорів.

перетворення динамічного [noerr]

За допомогою команди перетворити динамічне змінення базового диска на динамічний дублювання диска. дублювання диска може містити розділи припустимі дані.

Конвертувати basic [noerr]

За допомогою команди перетворити базовий змінити пустого динамічного диска на базовий.

Різне команд

вихід

Команда вийти припинити Diskpart і повернути керування для операційної системи.

Чистота [Всі]

Чистота команда використовується для видалення розділу або тому, що форматування з поточного диска в центрі уваги обнуленні секторах. За промовчанням лише MBR або GPT перегородки інформації та приховані сектор інформацію на дисках MBR перезаписується. Якщо вказати всі параметр, кожен сектор може бути обнуляється, і всі дані, що містяться на диску, можна видалити.

Рем [...]

Команда Рем нічого не робить, і ви можете використовувати його на файлів сценаріїв коментар.

Повторне сканування

Команда повторне сканування повторне сканування всіх I/O автобусів і завдати будь-які нові диски, додані на комп’ютер-зразок, щоб бути відкриті.

Допомогою команди

Допомога

Допомогти команда використовується для відображення списку всіх команд.

Щоб отримати додаткові відомості про Diskpart утиліта пошук Diskpart в в центрі довідки та підтримки Windows XP.

Властивості

Номер статті: 300415 - Востаннє переглянуто: 29 червня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Ключові слова: 
kbproductlink kbenv kbui kbinfo kbmt KB300415 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 300415

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com