FP2000: MS01-035: Chyba potenciální přetečení vyrovnávací paměti v Visual Studio RAD (Remote Application Deployment)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 300477 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Internet Information Server 4.0 a 5.0 Internetová informační služba (IIS) zahrnují FrontPage Server Extensions usnadňují vývoj webů a webových aplikací. FrontPage Server Extensions Zahrnout volitelné podsoučást pro vývoj servery nazývané Visual Studio RAD (Remote Application Deployment). Pokud v počítači nainstalujete volitelnou součást během instalace systému Windows 2000, zobrazí se následující zpráva:
Rozhodli jste se nainstalovat Visual InterDev RAD Remote Deployment Support. By to lze provést pouze na serverech vývoj protože RAD umožňuje autorům registrovat součásti serveru a upravit nastavení COM + ovlivnění stavu spuštěný server. Pokud nainstalujete RAD Remote Deployment Support, by pravidelně zkontrolovat nastavení oprávnění webové servery FrontPage zajistit, že jste získali žádné nežádoucí autoři oprávnění pro vytváření obsahu.
Tato podsoučást umožňuje uživatelům Visual InterDev registrovat a rušit registraci programovací komponenty na serveru IIS. Tato podsoučást obsahuje nekontrolovanou vyrovnávací paměť v části zpracovává vstupní informace.

Ačkoli nepravděpodobné, útočník by mohl potenciálně tuto chybu zabezpečení zneužít proti libovolný server, na kterém ohrožený podsoučást nainstalována, připojení k relaci na serveru WWW a předávání speciálně poškozené pakety do systému. Další informace o nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Další informace

Podrobnější vysvětlení a podporovaná oprava jsou k dispozici v následujícím bulletinu zabezpečení společnosti Microsoft, MS01-035:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms01-035.mspx
Tato oprava je k dispozici v Windows 2000 Security Rollup Package 1 (SRP1) nebo jednotlivě prostřednictvím odkazů níže. Další informace o SRP1 klepnutím na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
311401Opravný balíček Security Rollup Package 1 (SRP1) pro systém Windows 2000, leden 2002
Další informace o tématech zabezpečení procházení webu Microsoft TechNet Security:
http://www.microsoft.com/technet/security/

Vlastnosti

ID článku: 300477 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft FrontPage 2000 Server Extensions
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbinfo kbsecurity kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB300477 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:300477

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com