XIMS: Konektor SMTP ignoruje nastavení "Nikdy" Pokud je adresa příjemce zapouzdřeného pomocí Exchange RTF

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 300996 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Exchange 2000 uživatelům odesílat poštu s typ adresy FAX (nebo jiný typ vlastní adresu) přes konektor Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) a pošty přijaté serverem SMTP, pokud je zaškrtnuto políčko nikdy ve skupinovém rámečku Formát RTF Exchange pro konektor SMTP, může být toto nastavení ignorováno a zapouzdřený adresa může být použita. Kódované zprávy Multipurpose Internet Mail Extensions (MIME) má být odeslána; místo toho se soubor Winmail.dat je odeslána zpráva, která systému příjemce může být schopen interpretovat.

Konektor SMTP v Microsoft Exchange Server 5.5 Neignoruje nastavení spojnice.

Poznámka: Vyhledání nikdy zaškrtnutí políčka v nástroji Exchange System Manager, klepnutím rozbalte Globální nastavení, klepněte pravým tlačítkem myši Internet formáty zpráv, klepněte na příkaz Vlastnosti a klepněte na kartu Upřesnit.

Příčina

Nelze vybrat, zda příjemce je při vytvoření kontaktu pomocí faxových adresu příjemce Messaging Application Programming Interface (MAPI). Standardně je faxové adresy vždy nastaven atribut Vždy posílat zprávy tomuto příjemci ve formátu RTF aplikace Outlook. Internet Mail Service obdrží tuto zprávu, je zapouzdřen FAX: číslo.

Tento problém může nastat, protože Internet Mail Service používá kódování nastavení zapouzdřené adresu i v případě, že nastavení domény Internet Mail Service v části formátu Exchange RTF nastavena na hodnotu nikdy.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součást: Internet Mail Service

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Phatcat.dll6.0.4720.6

Poznámka: Vzhledem k závislostem souborů vyžaduje tato aktualizace Microsoft Exchange Server 2000 Service Pack 1.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Další informace

Tuto funkci povolit, musíte přidat následující hodnotu registru NonSMTPDomainEncoding a nastavit na 1. Pokud hodnota registru je nastavena na 0 nebo není k dispozici, Internet Mail Service chová stejně jako bylo před oprava byla použita a používá kódování původního kontaktu namísto použití nastavení domény ve službě mail.

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Přidejte hodnotu registru NonSMTPDomainEncoding a nastavit na 1:
 1. Spusťte program Editor registru (Regedt32.exe).
 2. Vyhledejte následující klíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeTransport\Parameters
 3. Následující klíč neexistuje, přidejte pod MSExchangeTransport:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeTransport\Parameters
 4. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat hodnotu a přidejte následující hodnotu registru pod klíčem parametry, které jste vytvořili:
  Název hodnoty: NonSMTPDomainEncoding
  Typ dat: REG_DWORD
  Radix: šestnáctková
  Hodnota dat: 1
 5. Ukončete program Editor registru.

Vlastnosti

ID článku: 300996 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2000 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbfix KB300996 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:300996

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com