Відсутність або видалення контрольних точок відновлення системи

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 301224 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Після запуску засобу "Відновлення системи" та під час перегляду сторінки "Вибір контрольної точки відновлення" деякі точки відновлення можуть бути відсутні.

ПРИЧИНА

Видалення точок відновлення може бути спричинено однією з таких умов, створених розробниками:
 • Якщо бракує вільного простору на системному диску або на будь-якому доступному несистемному диску, засіб відновлення системи перестає відповідати на запити та припиняє спостерігати за системою.

  Це спричиняє видалення системою всіх точок відновлення під час спроби звільнити простір на диску. Однак ви, можливо, уже отримали попередження про брак простору на диску. У цій ситуації після звільнення простору на диску засіб відновлення системи знову починає спостерігати за системою. У цей час створюється автоматична системна контрольна точка.

  Примітка. Якщо на комп'ютері з кількома логічними розділами бракує вільного простору, це може стати причиною того, що відновлення системи перестає відповідати по всій системі та видаляє точки відновлення. Це трапляється лише тоді, коли вже досягнуто допустимий мінімум простору на диску, а також за умови виконання дій над типами файлів, за якими здійснюється спостереження. Прикладами таких дій можуть бути оновлення, інсталяція або видалення програм, переміщення, видалення та перейменування файлів. Якщо на диску майже відсутній вільний простір, але виконуються лише дії над файлами, за якими не ведеться спостереження, засіб відновлення системи не перестає відповідати на запити.
 • Випадок, коли відновлення системи вимкнуто вручну.
  • Якщо відновлення системи на системному диску вимкнуто вручну , усі точки відновлення видаляються, і надходить таке попереджувальне повідомлення:
   Ви вирішили вимкнути відновлення системи. У цьому разі всі наявні точки відновлення системи буде видалено, а відстежувати або скасовувати зміни в конфігурації комп'ютера буде неможливо.
   Вимкнути відновлення системи?
   Так Ні
  • Якщо відновлення системи вимкнуто вручну на будь-якому несистемному диску, усі точки відновлення на цьому диску видаляються, і ви отримуєте таке попереджувальне повідомлення:
   Ви вирішили вимкнути відновлення системи на цьому диску. У цьому разі буде неможливо відстежувати або скасовувати шкідливі зміни на цьому диску.
   Вимкнути відновлення системи на цьому диску?
   Так Ні
  Після наступного ввімкнення відновлення системи на системному диску буде негайно створено системну контрольну точку. Після наступного ввімкнення відновлення системи на несистемному диску не буде одразу створено точку відновлення, але спостереження на цьому диску буде відновлено миттєво.

 • Перехід від однієї операційної системи до іншої або її переінсталяція. Можна виконувати оновлення Microsoft Windows Millennium Edition до Windows XP або Windows XP до Windows XP.

  Після запуску програми інсталяції потрібно запустити системну контрольну точку, але точки відновлення, наявні в попередній операційній системі, втрачаються. Windows не надає можливості повернення до попередньої версії операційної системи за допомогою засобу відновлення системи.

  Примітка. Під час оновлення, можливо, будуть наявні певні файли точок відновлення в <буква диска>:\System Volume Information у Windows XP або в папці <Системний диск>:\_RESTORE у Windows Millennium Edition. Однак ці точки відновлення застарілі, і їх неможливо використати, тому що вони не наведені у списку Вибір контрольної точки відновлення на сторінці відновлення системи.

  Якщо запустити утиліту очищення диска та клацнути вкладку Очищення диска, стає доступним запис Відновлення системи: зберігання застарілих файлів. Це файли, які створено до переформатування або переінсталяції Windows. Вони застарілі, тому їх можна видалити. Якщо вибрати очищення та видалення цих файлів, вони більше не відображатимуться в папках, зазначених вище в цій статті, а можливість видалення застарілих файлів більше не пропонуватиметься в утиліті "Очищення диска".
 • Запустіть утиліту "Очищення диска", відкрийте вкладку Додаткові параметри, потім натисніть кнопку Очистити у Відновлення системи. У результаті цієї дії видаляються всі точки відновлення (крім останніх).
 • Тепер запустіть диск, на якому простору мало, але достатньо для продовження роботи відновлення системи. Засіб відновлення системи видалить деякі, але не всі точки відновлення. Це відбувається тому, що відновлення системи за допомогою процесу FIFO зменшує об'єм даних приблизно до 75 відсотків максимального розміру, коли він сягає приблизно 90 відсотків максимального розміру. Максимальний розмір може бути стандартним або встановленим користувачем розміром. Засіб відновлення системи здійснює це видалення незалежно від об'єму дискового простору.
 • Вік точки відновлення становить 90 днів. У цьому випадку точка відновлення видаляється, тому що за промовчанням її вік має не перевищувати 90 днів.
 • Зменшення об'єму даних уручну. Під час цієї дії запускається процес FIFO, щоб видалити певні точки відновлення для розташування даних, об'єм яких змінено.

СТАН

Таку ситуацію передбачено.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Відновлення системи застосовує процес FIFO до всіх точок відновлення на всіх дисках і завжди видаляє всі точки. Відновлення системи зберігає відомості про точки відновлення на всіх дисках. Таким чином, коли на одному диску засіб відновлення системи запускає процес FIFO, що зумовлюється недостатнім об'ємом дискового простору, відомості про точки відновлення видаляються з усіх дисків. Щоб отримати додаткові відомості, див. такі статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
299904 Роботу відновлення системи припинено, хоча місця на диску достатньо (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
300044 Відновлення системи та простір на жорсткому диску (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)

Властивості

Номер статті: 301224 - Востаннє переглянуто: 20 червня 2007 р. - Редакція: 2.2
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbprb kbui KB301224

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com