Během instalace nelze zformátovat oddíl systémem souborů FAT (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 301340 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Během instalace je-li vytvořit oddíl, možnost formátovat pevný disk s formátem souboru alokační tabulky (FAT) není k dispozici.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud jste vybrali vytvořit oddíl je větší než 32 gigabajtů (GB) v velikost.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Svazek větší než 32 gigabajtů (GB) v velikost nelze formátovat pomocí systému souborů FAT32. Windows XP můžete připojit a podporují svazky FAT32 větší než 32 GB (podléhají jiné limity), ale nelze vytvořit svazek FAT32 větší než 32 GB pomocí nástroje Format nebo instalačnímu XP. Potřebujete-li naformátovat svazek na větší velikost než 32 GB, použijte systém souborů NTFS. Další možností je spustit systém pomocí spouštěcího disku systému Microsoft Windows 98 nebo Microsoft Windows Millennium Edition (ME) a použít nástroj Format obsažený na tomto disku.

Další informace o omezení systému souborů FAT32 klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
314463Omezení systému souborů FAT32 v systému Windows XP

Vlastnosti

ID článku: 301340 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbsetup KB301340 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:301340

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com