Podczas instalacji nie można sformatować partycję z formatem tabeli alokacji plików

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 301340 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas instalacji po utworzeniu partycji, opcję, aby sformatować dysk twardy z plików formatu (FAT) tabeli alokacji nie jest dostępna.

Przyczyna

To zachowanie może wystąpić, jeśli wybrany do utworzenia partycji jest większy niż rozmiar 32 gigabajtów (GB).

Stan

To zachowanie jest zgodne z projektem.

Więcej informacji

Nie można sformatować wolumin jest większy niż rozmiar 32 gigabajtów (GB) przy użyciu systemu plików FAT32. System Windows XP można zainstalować i obsługuje woluminy systemu FAT32 większe niż 32 GB (z zastrzeżeniem limitów), ale nie można utworzyć wolumin FAT32 większej niż 32 GB przy użyciu narzędzia Format lub instalacji systemu Windows XP. Jeśli musisz sformatować wolumin, który jest większy niż 32 GB, sformatuj go za pomocą systemu plików NTFS. Inną możliwością jest uruchamianie z dysku startowego systemu Microsoft Windows Millennium Edition (Me) lub Microsoft Windows 98 użyj narzędzia Format zawarty na dysku.

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące ograniczenia systemu plików FAT32 kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
314463 Ograniczenia systemu plików FAT32 w systemie Windows XP

Właściwości

Numer ID artykułu: 301340 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbprb kbsetup kbmt KB301340 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:301340

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com