FP2000: Hyperlinks not funkce po publikování na webu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 301442 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Hypertextové odkazy v sadě Microsoft FrontPage, které jste publikovali nemusí fungovat podle očekávání: Prohlížeč pravděpodobně nelze připojit k webových stránek, které odkazují hypertextové odkazy.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud obsahují hypertextové odkazy absolutní odkazy, které odkazují na soubory umístěné na místní počítač, na kterém byla vytvořena na webu.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, upravit webové nahradit všechny adresy absolutní hypertextový odkaz relativní adresy hypertextového odkazu.

Další informace

Absolutní hypertextový odkaz je dokončení Universal Resource Locator (URL), který odkazuje na konkrétní server nebo umístění souboru bez ohledu na umístění dokumentu (webové stránky) zobrazí hypertextový odkaz.

Například pokud page1.htm webu obsahuje hypertextový odkaz http://www.microsoft.com/test.htm, hypertextový odkaz vždy odkazuje na http://www.microsoft.com/test.htm bez ohledu na to, kde přesunout, kopírovat nebo publikovat na stránku.

Relativní hypertextový odkaz obsahuje částečné URL; je vyřešen z webové stránky zobrazí hypertextový odkaz nebo jakékoli jiné zadané základní adresu webové stránky, které tento hypertextový odkaz odkazuje.

Pokud page2.htm webu obsahuje hypertextový odkaz, který odkazuje na /test.htm, například hypertextový odkaz směruje uživatele test.htm dokumentu, který je umístěn na stejném serveru jako page2.htm.

Vlastnosti

ID článku: 301442 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB301442 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:301442

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com