Düzeltme: "hata tanımlanmamış" yükseltilmiş When çalışma DTS Packages yerelleştirilmiş bir SQL Server 2000

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 301579 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
# HATA: 235377 (shiloh_bugs)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Veri Dönüştürme Hizmetleri (DTS) paketinde yerelleştirilmiş sürümleri SQL Server 2000 veya Microsoft Windows işletim sisteminin yerelleştirilmiş olan bilgisayarlarda DTS Tasarımcısı, bir-2147467259 hata kodu ve genel çalışırken hatalar oluşturuldu, yerelleştirilmiş "belirtilmemiş hata" yerine gerçek bir hata görüntülenir.

Not: bilgisayarlarda SQL Server'ı ve Windows işletim sisteminin ABD sürümlerinde, bir ayrıntılı hata iletisi görüntülenir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft SQL Server 2000'de bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

SQL Server yerelleştirmeniz hakkında daha fazla bilgi için SQL Server 2000 Books Online'da "Harmanlama seçeneğini uluslararası desteği için" konusuna bakın.

Özellikler

Makale numarası: 301579 - Last Review: 5 Kasım 2003 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB301579 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:301579

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com