INF: Služby OLAP používaná při připojování prostřednictvím firewall porty TCP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 301901 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Brány firewall často používané pro zabezpečení a mnoho bran firewall jsou nastaveny zakázat porty TCP jsou používány Microsoft Analysis Services 2000 a Microsoft OLAP Services 7.0. Proto při nasazení klientů služby OLAP v síti intranet, extranet nebo internet, měli byste zvážit porty TCP, které jsou používány serveru a klienta.

Další informace

OLAP Services 7.0 používá porty TCP 2393 a 2394. Microsoft má vyhrazená porty UDP 2393 a 2394; však porty UDP 2393 a 2394 nejsou použity službou OLAP. Služba Analysis Services používá TCP port 2725. Z důvodu zpětné kompatibility Analysis Services používá porty TCP 2393 a 2394 při připojení klienta OLAP Services 7.0.

Připojení používající HTTP byly zavedeny se službou pro analýzu. Tato metoda připojení umožňuje služby ® kontingenčního tunelového propojení přes brány firewall nebo proxy servery serveru služby pro analýzu. Při připojování k Analysis Services pomocí HTTP připojení dojde prostřednictvím Internetová informační služba (IIS). Port použitý během připojení je definován výchozí port na webu. Ve většině případů je nastavena výchozí port na webu 80 (nebo 443), pokud je použita protokol SSL (Secure Sockets Layer) [SSL].

Další informace o připojení Analysis Services 8.0 pomocí připojení HTTP naleznete v tématu "Připojování pomocí HTTP" v SQL Server Books Online.

Vlastnosti

ID článku: 301901 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server OLAP Services
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbmt kbproductlink kbinfo KB301901 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:301901

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com