INF: TCP porty používajú OLAP služby pri pripájaní cez bránu Firewall

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 301901 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Brány firewall sa často používajú pre bezpečnosť a mnohých firewally sú nastavené na zakázanie porty TCP, ktoré používa Microsoft analýzy služieb 2000 a Microsoft OLAP Services 7.0. V dôsledku toho pri nasadzovaní služieb OLAP klientom cez intranet, extranet alebo internet, by mali zvážiť porty TCP, ktoré sú používané serverom a klientom.

DALSIE INFORMACIE

OLAP Services 7.0 používa porty TCP 2393 a 2394. Microsoft tiež vyhradené porty UDP 2393 a 2394; porty UDP 2393 a 2394 však nie sú využívané služieb OLAP. Služby Analysis Services používa TCP port 2725. Pre spätnú kompatibilitu, Analysis Services používa porty TCP 2393 a 2394 pri pripojení s klientom OLAP Services 7.0.

Pripojenia, ktoré používajú protokol HTTP boli zavedené s Analysis Services. Táto metóda pripojenia umožňuje kontingenčnej tabuľky ® prevádzky cez firewally tunela alebo servery proxy server Analysis Services. Pri pripájaní k Analysis Services pomocou HTTP, pripojenie sa vyskytuje prostredníctvom Microsoft Internet Information Services (IIS). Portu používaného počas pripojenia je definovaný predvolený port webovej lokality. Vo väčšine prípadov predvolený port webovej lokality je nastavená na 80 (alebo 443) Ak sa použije Secure Sockets Layer [SSL].

Dodatočné informácie o pripojení na analýzu služieb 8.0 pomocou pripojenia HTTP, nájdete v téme „Pripojenie pomocou HTTP"v SQL Server Books Online.

Vlastnosti

ID článku: 301901 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server OLAP Services
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Kľúčové slová: 
kbproductlink kbinfo kbmt KB301901 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:301901

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com