Keď pridáte zoznam výnimiek servera proxy v objekte skupinovej politiky Editor, môžu byť skrátené zoznam

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 302224 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď používate Editor objektov politiky skupiny a vy konfigurovať nastavenia servera proxy, blok textu, ktorý obsahuje proxy výnimky zoznam sa môže skrátiť, ak sa používajú viac ako 255 znakov. Tiež, ak ste predtým klikli na výber Nepoužívať server proxy pre miestne začiarkavacie políčko začiarkavacie políčko môže precliť.

PRICINA

Z dôvodu obmedzenia spôsobom INS súbory sú čítanie, zoznam výnimiek servera proxy je obmedzená na 255 znakov. The Nepoužívať server proxy server pre lokálne políčko pridá text „<LOCAL>; ” na koniec zoznamu. Tento text je osem znakov a 255 znakov musí obsahovať tieto znaky. Preto, keď kliknete na výber <b00></b00></LOCAL>Nepoužívať proxy server pre lokálne políčko, celková dĺžka s výnimkou zoznamu je skutočne 247 znakov.

RIESENIE

Service pack informácie

Chcete vyriešiť tento problém, zaobstarajte najnovší balík service pack pre systém Windows Server 2003. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
889100 Ako získať najnovší balík service pack pre systém Windows Server 2003
Po nainštalovaní tejto rýchlej opravy sa zoznam výnimiek servera proxy je obmedzené pre 1024 znakov.

Systém Windows XP

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém. Táto rýchla oprava obdržať dodatočné testy. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnené týmto problémom, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporné náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázkach a problémoch, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, na webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka „Prevzatie dostupnej rýchlej opravy"formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak váš jazyk nie je zobrazený, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.
Reštartujte požiadavka
Nemáte na reštartovanie počítača po použití tohto Rýchla oprava.
Informácie o nahradení pre rýchlu opravu
Táto rýchla oprava nenahrádza žiadne ďalšie rýchle opravy.
Informácie o súbore
Anglická verzia tejto rýchlej opravy má súbor atribúty (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v Coordinated Universal Time (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Na vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Čas Zóna kartu v nástroji dátum a čas v ovládacom prvku Panelu.

Windows XP Service Pack 2 (SP2)
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruSúbor veľkosťDátumČasPlatforma
Ieaksie.dll6.0.2900.2659216,57621-Apr-200506: 44x 86

Windows Server 2003 s balíkom Service Pack 1 (SP1), 32-bitové verzie
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruSúbor veľkosťDátumČasPlatforma
Ieaksie.dll6.0.3790.2630221,69601-Feb-200607: 58x 86

Internet Explorer 5.01 a program Internet Explorer 5.5

320136 Rýchlu opravu pre program Microsoft Internet Explorer 5.01 stanovuje toto problém. Ďalšie informácie o tejto rýchlej oprave, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
320136Miestne webovej lokalite žiadosť trasy, ktoré proxy server, dokonca aj miestne webová lokalita je v zozname výnimiek servera proxy

STAV

Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Tento problém bol opravený v systéme Windows Server 2003 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 302224 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0, pri použití s produktom:
    • Microsoft Windows XP Professional Edition
    • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbwinserv2003sp2fix kbhotfixserver kbqfe kbenv kbfix kbie550presp2fix kbprb kbui kbwin2000fixnosp kbwin2000presp3fix kbmt KB302224 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:302224

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com