Proxy özel durumlar listesi, Grup ilke nesnesi Düzenleyicisi içinde eklediğinizde, liste kesilebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 302224 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

255 Karakterden fazla kullanılıyorsa, Grup ilkesi Nesne Düzenleyicisi'ni kullanın ve proxy ayarlarını yapılandırmak, proxy özel durum listesi içeren metin kutusunu kesilebilir. Daha önce yerel için proxy sunucusunu kullan onay kutusunu tıklattıysanız, ayrıca, onay kutusunun temizlenmiş olması.

Neden

INS dosyaları okunur şekilde bir kısıtlama nedeniyle, proxy özel durum listesine 255 karakterle sınırlıdır. Metni "LOCAL" yerel için proxy sunucusunu kullan<local> onay kutusu ekler listenin sonuna. Bu metin sekiz karakter uzunluğunda ve 255 karakteri, bu karakterler içermelidir. Bu nedenle, seçmek için tıklattığınızdaOnay kutusu, özel durum listesine toplam uzunluğu kullanmayın yerel için proxy sunucusunu gerçekten 247 karakterdir.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows Server 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
889100En son Windows Server 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir
Proxy özel durum listesi, bu düzeltmeyi yükledikten sonra 1024 karakterle sınırlıdır.

WINDOWS XP

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.
Yeniden başlatma gereksinimi
Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.
Düzeltme Değiştirme Bilgileri
Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.
DOSYA BİLGİLERİ
Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.

Windows XP Service Pack 2 (SP2)
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Ieaksie.dll6.0.2900.2659216,57621 Nis 200506: 44X86

Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1) 32-bit sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Ieaksie.dll6.0.3790.2630221,69601-Şub-200607: 58X86

Internet Explorer 5.01 ve ınternet Explorer 5.5

Microsoft ınternet Explorer 5.01 için düzeltme 320136 bu sorunu giderir. Bu düzeltme daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
320136Proxy Dışlama listesi yerel Web sitesi olsa bile, yerel Web sitesi istek yollar için bir proxy sunucusu

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Windows Server 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 302224 - Last Review: 29 Ağustos 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 10.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Windows XP Professional Edition
    • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 2
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbwinserv2003sp2fix kbhotfixserver kbqfe kbenv kbfix kbie550presp2fix kbprb kbui kbwin2000fixnosp kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB302224 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:302224

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com