AKO: Vyhľadávanie pre skryté alebo systémových súborov v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 302347 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Vyhľadávaním v systéme Windows XP vyhľadávanie skryté a systémové súbory inak ako v predchádzajúcich verziách systému Windows. Tento článok popisuje, ako sa vyhľadávať skryté alebo systémových súborov v systéme Windows XP.


Vyhľadávanie pre skryté alebo systémové súbory

Predvolené, vyhľadávanie spoločník nie vyhľadávať skryté alebo systémové súbory. Z tohto dôvodu je možné nájsť súbory, hoci existujú na jednotke.

Ak chcete vyhľadávať skryté alebo systémových súborov v systéme Windows XP:
  1. Kliknite na položku Štart, kliknite na tlačidlo Vyhľadávanie, kliknite na tlačidlo Všetky súbory a priečinky, a potom kliknite na tlačidlo Rozšírené možnosti.
  2. Kliknutím vyberte možnosť Vyhľadávacie priečinky systému a Prehľadávať skryté súbory a priečinky začiarkavacie políčka.
POZNÁMKA: Nie je nutné konfigurovať počítač na zobrazenie skrytých súborov v Možnosti priečinka dialógové okno Prieskumník na vyhľadanie súborov s buď skrytý alebo systémovými atribútmi, ale budete musieť nakonfigurovať počítač nie chcete skryť súbory chránené operačného systému na vyhľadávanie súborov s oboch skrytý a systémovými atribútmi. Vyhľadávanie Companion akcií Skryť súbory chránené operačného systému možnosť (ktorý skryje súbory so systémom a skryté atribúty) s Možnosti priečinka dialógovom Windows Explorer.











Vlastnosti

ID článku: 302347 - Posledná kontrola: 30. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB302347 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:302347

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com