NASıL YAPıLıR: Arama için gizli veya sistem dosyaları Windows XP

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 302347 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Windows XP'DEKI arama ekindeki gizli için arar ve sistem farklı daha önceki Windows sürümlerinde dosya. Bu makalede, arama, gizli veya sistem dosyalarını, Windows XP'deki açıklanır.


Arama için gizli veya sistem dosyaları

Varsayılan, eşlik, gizli için aramaz arama veya sistem dosyaları. Sürücüde olsa bu nedenle, dosyaları bulmak yükleyemeyebilirsiniz.

Arama, gizli veya sistem dosyaları Windows XP'de:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Ara ' yı tıklatın, tüm dosya ve klasörler'i tıklatın ve sonra da diğer Gelişmiş Seçenekler ' i tıklatın.
  2. Sistem klasörlerinde ara ve Gizli dosya ve klasörleri ara onay kutularını seçmek için tıklatın.
Not: Windows Gezgini'nde dosyalarla ya da gizli veya sistem özniteliklerini bulmak için <a1>Klasör Seçenekleri</a1> iletişim kutusunda gizli dosyaları görüntülemek için bilgisayarınızı yapılandırmak gerekmez, ancak her iki gizli dosyalar ve sistem özniteliklerini bulmak için Korunan işletim sistemi dosyaları gizle bilgisayarınıza yapılandırmanız gerekir. Arama Kılavuzu (Bu, dosyaları sistem ve gizli özniteliklerini gizler) Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle seçeneği, Windows Gezgini Klasör Seçenekleri iletişim kutusu ile paylaşır.Özellikler

Makale numarası: 302347 - Last Review: 27 Ekim 2002 Pazar - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbhowtomaster KB302347 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:302347

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com