Postup konfigurace vlastních chybových zpráv pro váš web ve službě IIS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 302570 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný návod popisuje, jak konfigurovat Internetová informační služba (IIS) k odeslání vlastní chybové zprávy místo výchozích chybových zpráv protokolu HTTP (Hypertext Transfer).


Požadavky

Následující položky popisují doporučený hardware software, síťovou infrastrukturu, dovednosti a znalosti a aktualizace service Pack, které potřebujete:
 • Internetová informační služba 5.0
 • Aplikace Microsoft Internet Explorer 3.x, 4.x, 5.x

Konfigurace vlastních chybových zpráv

Při pokusu uživatele o připojení k webovém serveru dojde k chybě HTTP, obecná zpráva je odeslána zpět do prohlížeče klienta se stručným popisem situace, která nastala při pokusu o navázání připojení. Můžete nakonfigurovat službu IIS k odesílání chybových zpráv vlastní chybové zprávy namísto výchozí mapování souboru nebo mapování adresy URL.


Přidání vlastní chybové zprávy mapováním na soubor

Chcete-li přidat vlastní chybové zprávy mapováním na soubor, postupujte takto:
 1. Vytvořte soubor obsahující vlastní chybovou zprávu a umístěte jej do složky.
 2. V modulu snap-in Internetová informační služba, vyberte server WWW, virtuální složku, složku nebo soubor, ve kterém chcete upravit chybové zprávy protokolu HTTP, a klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 3. Na Vlastní chyby seznam vlastností, vyberte HTTP chybovou zprávu, kterou chcete změnit a klepněte na tlačítko Upravit vlastnosti.
 4. V Typ zprávy Vyberte Soubor.
 5. Zadejte cestu a název, který odkazuje na vlastní chybovou zprávu, nebo použít Procházet tlačítko a vyhledejte soubor na pevném disku vašeho počítače. Klepněte na tlačítko OK.

Přidání vlastní chybové zprávy mapováním na adresu URL

Chcete-li přidat vlastní chybové zprávy mapováním na adresu URL, postupujte takto:
 1. Vytvořte soubor obsahující vlastní chybovou zprávu a umístěte jej ve virtuální složce.
 2. V modulu snap-in Internetová informační služba, vyberte server WWW, virtuální adresář, adresář nebo soubor, ve kterém chcete upravit chybové zprávy protokolu HTTP, a klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 3. Na Vlastní chyby seznam vlastností, vyberte HTTP chybovou zprávu, kterou chcete změnit a klepněte na tlačítko Upravit vlastnosti.
 4. V Typ zprávy Vyberte ADRESA URL.
 5. Zadejte adresu URL, která odkazuje na vlastní chybovou zprávu zadáním cesty adresy URL, začínající název virtuální složky. Klepněte na tlačítko OK.

Povolení podrobných vlastních chybových zpráv

Služba IIS obsahuje samostatnou sadu vlastních chyb poskytující obsáhlejší a "popisný" zpětnou vazbu než výchozí chybové zprávy protokolu HTTP 1.1. Tyto podrobné vlastní chybové zprávy jsou nastaveny jako výchozí ve výchozí webový server v modulu snap-in služby IIS.


Konfigurace podrobných chybových zpráv

 1. V modulu snap-in Internetová informační služba, vyberte server WWW, virtuální adresář, adresář nebo soubor, ve kterém chcete upravit chybové zprávy protokolu HTTP, a klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 2. Na Vlastní chyby Vlastnosti list, vyberte výchozí chybovou zprávu protokolu HTTP, kterou chcete změnit a klepněte na tlačítko Upravit vlastnosti.
 3. V Typ zprávy Vyberte Soubor.
 4. Klepněte na tlačítko Procházet a vyhledejte <drive letter=""></drive>: Název \Winnt\Help\Iishelp\Common\File.

Vlastnosti

ID článku: 302570 - Poslední aktualizace: 4. června 2013 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbgraphxlink kbhowto kbhowtomaster kbmt KB302570 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 302570
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com