Настроювання настроюваних помилка обміну повідомленнями для вашого веб-сайту у службі IIS

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 302570 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цьому поетапному посібнику описано настроювання інформаційних служб Інтернету (IIS) для надсилання нестандартних повідомлень про помилки замість повідомлень про помилки за промовчанням протокол передавання гіпертексту (HTTP).


Вимоги

Такі елементи описують рекомендованих устаткування, Підтримка програмного забезпечення, Мережева інфраструктура, навичок і знань та пакетів оновлень, що вам потрібно:
 • Інформаційні служби Інтернету 5,0
 • Microsoft Internet Explorer 3. x, 4. x, 5. x

Настроювання нестандартних повідомлень про помилки

Коли користувач намагається підключитися до веб-сайту і HTTP помилка відбувається, загальне протокол IMAP направляється назад до браузер користувача з коротким описом того, що сталося під Вільний час спроби встановити з'єднання. Можна настроїти служби IIS відправити нестандартних повідомлень про помилки замість того, щоб за промовчанням протокол IMAP про помилки шляхом зіставлення у файл або картографування на URL-адресу.


запит на додавання нестандартних повідомлень про помилки шляхом зіставлення до файлу

запит на додавання настроюваного протокол IMAP шляхом зіставлення до файлу, виконайте такі дії:
 1. Створіть файл, який містить Настроювані протокол IMAP і помістити його в теку.
 2. У Інформаційні служби Інтернету оснастка, виберіть веб-сайту, віртуальна папка, папки або файлу, в якому ви хочете, щоб налаштувати повідомлень про помилки HTTP і натисніть кнопку Властивості.
 3. На в Користувальницькі помилки аркуша властивостей виберіть HTTP протокол IMAP про помилку, які потрібно змінити і натисніть кнопку Редагування властивостей.
 4. У в Тип протокол IMAP поле, виберіть Файл.
 5. Введіть шлях та ім'я, яке вказує на настроюваного протокол IMAP або за допомогою на Огляд кнопку, щоб знайти файл на жорсткому диску вашого комп'ютера. Натисніть кнопку Гаразд.

запит на додавання нестандартних повідомлень про помилки шляхом зіставлення URL-адреси

Щоб додати Настроювана помилка протокол IMAP за картографування на URL-адресу, виконайте такі дії:
 1. Створіть файл, який містить Настроювані протокол IMAP і помістити його в віртуальну каталог вхідних повідомлень.
 2. У Інформаційні служби Інтернету оснастка, виберіть веб-сайту, віртуальний каталог, каталог або файл, в якому ви хочете, щоб налаштувати повідомлень про помилки HTTP і натисніть кнопку Властивості.
 3. На в Користувальницькі помилки аркуша властивостей виберіть HTTP протокол IMAP про помилку, які потрібно змінити і натисніть кнопку Редагування властивостей.
 4. У в Тип протокол IMAP поле, виберіть URL-АДРЕСА.
 5. Введіть URL-адресу, який вказує на замовний помилку, ввівши шлях в URL, починаючи з імені віртуальна папка. Натисніть кнопку Гаразд.

Увімкнення детального нестандартних повідомлень про помилки

IIS має свій власний набір користувацьких помилок, які надають інформативні або "дружні" зворотного зв'язок "один-до-одного", ніж за промовчанням протокол IMAP про помилки HTTP 1.1. Ці детальні нестандартних повідомлень про помилки встановлюється за промовчанням у веб-сайт за промовчанням у оснастка IIS.


Налаштування докладно помилку повідомлень

 1. У Інформаційні служби Інтернету оснастка, виберіть веб-сайту, віртуальний каталог, каталог або файл, в якому ви хочете, щоб налаштувати повідомлень про помилки HTTP і натисніть кнопку Властивості.
 2. На в Користувальницькі помилки властивості аркуша, виберіть за промовчанням протокол IMAP про помилку HTTP, який потрібно змінити і натисніть кнопку Редагування властивостей.
 3. У в Тип протокол IMAP поле, виберіть Файл.
 4. Натисніть кнопку Огляд Перейдіть до <drive letter=""></drive>: \Winnt\Help\Iishelp\Common\File ім'я.

Властивості

Номер статті: 302570 - Востаннє переглянуто: 9 лютого 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Ключові слова: 
kbgraphxlink kbhowto kbhowtomaster kbmt KB302570 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 302570
Засіб блокування застарілого вмісту в KB
У цій статті описуються продукти, яким корпорація Майкрософт більше не надає підтримки. Тому ця стаття пропонується "як є" і більше не оновлюватиметься.

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com