Lepší omezení paměti podregistru System v systému Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 302594 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje podregistru System a procesu spouštění.

Další informace

Windows Server 2003 zvýší množství paměti, která je k dispozici při spuštění počítače. V systému Microsoft Windows 2000, 16 megabajtů (MB) paměti jsou k dispozici během procesu spouštění. V této 16 MB paměti nutné načíst následující položky: podregistr, databázi číslo stránky rámců (PFN), Windows NT Loader (NTLDR), jádra, vrstvu hardware Abstraction Layer (HAL) a spouštěcí ovladače systému. Obvykle pouze prostředky, které jsou nutné ke spuštění počítače mohou přenášet informace do podregistru System.

Windows Server 2003 může zvětšit velikost paměti, která je k dispozici pro spuštění procesu takto:
 • Windows Server 2003 (32bitová verze): The System podregistr velikost může být až jednu čtvrtinu fyzické paměti (až do maximální výše 200 MB).
 • Windows Server 2003 (32bitová verze) s / 3 gb přepnout: celý spouštěcí proces je omezena na 16 MB, včetně podregistru System. V systému Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1) zvyšuje limit až 110 MB.
 • Windows Server 2003 (IA-64): Podregistru System je omezena na 32 MB. Podregistru System plus vrstvy HAL, jádra a ovladače mohou používat až 64 MB.
Pokud nebude počítač restartován, je třeba vzít v úvahu typ instalace, kolik ovladače jsou načteny a o tom, zda uložit ovladače nadměrné množství informací v podregistru System. Však měli zvážit nová omezení zvýšení paměti v systému Windows Server 2003 a skutečnost že DNS (Domain Name System), souborů DFS (Distributed File System), služba DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol) a tak dále, mají přesunuta svých databází z podregistru System na podregistr Software velikosti podregistru System není problém. Další informace o podregistru System a Windows 2000 naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
269075Chybová zpráva: systém Windows 2000 nelze spustit, protože následující soubor chybí nebo je poškozen: \Winnt\System32\Config\Systemced
Další informace o součástech, které lze odebrat položky z podregistru System získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
216369Nelze vytvořit velkého počtu oborů Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP)
259930Systém Windows 2000 nelze spustit s velkým počtem zón DNS
Další informace o součástech, které lze odebrat položky z podregistru System získáte následujícím článku znalostní báze společnosti Microsoft:
270028Windows NT s mnoha sdílené položky DFS nespustí.

Vlastnosti

ID článku: 302594 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 9.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, 64-Bit Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Advanced Server, Limited Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbinfo kbnetwork KB302594 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:302594

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com