Po upgradu Windows XP nefungují reproduktory Boston digitální BA735

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 302710 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po upgradu počítače Gateway Essential 866 se zvukovou kartou Crystal z Microsoft Windows ME na systém Windows XP nemusí fungovat reproduktory Boston Acoustic BA735. Analogové reproduktory nebo sluchátka pracovat však při připojení do stejné zásuvky, použít reproduktory BA735.

K tomuto problému může dojít také v počítačích Gateway použít Sound Blaster Live! zvuková karta,.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud používáte ovladač nepodporuje digitální výstup na zvukovou kartu duální analogového/digitální schopné pro systém Windows XP. Po upgradu na systém Windows XP digitální výstup na sdílené digitální nebo analogové portu není povoleno. Integrované zvukové karty je nastavena na analogový výstup pouze režim a neexistuje způsob, přepněte digitální výstup.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, obraťte Gateway získat ovladač systému Windows XP podporuje digitální výstup na zvukovou kartu duální analogového/digitální schopné.

Tento problém vyřešit, použijte analogové reproduktory nebo sluchátka.

Další informace o povolení digitální výstupní zvukové zařízení, pokud na tlačítko Upřesnit není k dispozici v ovládacích prvcích svazku klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
313022Není bez přehrávání zvuku po instalaci Sound Blaster Live! zvuková karta,

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Digitální výstup sdílené portu digitální nebo analogové nefunguje v režimu digitální v BEZE ale funguje analogový režim.

Poznámka: Sudá se systémem Windows ME reproduktory BA735 musí být zapojen během výpadku napájení - cyklu funkce. Další informace o reproduktory Boston Acoustic naleznete na následujícím webu společnosti Gateway:
http://www.gateway.com
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 302710 - Poslední aktualizace: 8. dubna 2002 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbbug KB302710 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:302710

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com