Windows XP'ye yükseltildikten sonra Boston BA735 sayısal hoparlörler çalışmıyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 302710 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Essential 866 Gateway bilgisayarınız, Crystal ses kartıyla gelen Microsoft Windows Millennium Edition (Me) Windows XP'ye yükselttikten sonra Boston Acoustic BA735 hoparlörler çalışmıyor olabilir. Ancak, aynı fişine BA735 hoparlörler kullanan bağlandığınızda örneksel hoparlörlerinden veya kulaklıklardan çalışır.

Bu sorun, Sound Blaster Live kullanan Gateway bilgisayarlarda da oluşabilir! Ses kartı.

Neden

Windows XP için çift modlu örneksel/dijital yeteneği olan ses kartı üzerinde dijital çıktıyı desteklemeyen bir sürücü kullanıyorsanız, bu sorun oluşabilir. Windows XP'ye yükselttikten sonra sayısal bir çıktı paylaşılan dijital/analog bağlantı noktasındaki etkin değil. Tümleşik ses kartı ayarlamak örneksel mod yalnızca çıktı ve sayısal bir çıktı geçiş yapmak için bir yolu yoktur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, çift modlu örneksel/dijital yeteneği olan ses kartı üzerinde dijital çıkışı destekleyen bir Windows XP sürücüsü edinmek için ağ geçidi başvurun.

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, analog bir hoparlör veya kulaklık kullanın.

Gelişmiş düğmeyi birim denetimlerde kullanılabilir değilse, ses aygıtı için sayısal bir çıktı etkinleştirme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
313022Sound Blaster Live yeniden yükledikten hiçbir ses kayıttan çalma var! Ses kartı

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Paylaşılan dijital/analog bağlantı noktası sayısal bir çıktı modunda dijital örneksel modda çalışır ancak Windows XP'de çalışmaz.

Not: bile Windows Me ile BA735 hoparlörler takılı gereken işlevine döngüsü sırasında güç-. Boston Acoustic hoparlörler hakkında ek bilgi için lütfen aşağıdaki Gateway Web sitesine bakın:
http://www.gateway.com
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 302710 - Last Review: 8 Nisan 2002 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug KB302710 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:302710

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com