Yerel Intranet Siteleri için Site Başına Gizlilik Eylemleri Kaldırılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 302831 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

"Yerel intranet bölgesinde tanımlama bilgilerini sor" eylem belirten bir ınternet Explorer Gizlilik Tercihleri (.xml) dosyasını aldıktan sonra aşağıdaki belirtilerle karşılaşabilirsiniz:
 • Tanımlama bilgilerini otomatik olarak kabul edildi veya bir komut istemi olmadan yerel intranet Web sitesinden reddetti, ancak yerel intranet</a1> Web sitesinde, site başına gizlilik eylemleri</a2> iletişim kutusunda görünmüyor.
 • ınternet Explorer'ın yerel intranet Web sitesinden alınan tanımlama bilgileri için sor "tanımlama bilgileri de yerel intranet bölgesi için komut istemini" eylem belirten bir ınternet Explorer Gizlilik Tercihleri (.xml) dosyasını yeniden alma neden olmaz.

Neden

Bu sorun, daha önce yerel intranet sitesinden alınan tanımlama bilgilerinin istendiğinde, <a1>Uygula</a1> için bu Web sitesinden alınan tanımlama bilgilerinin benim karar onay kutusunu seçmek için tıklatın, sonra da oluşabilir.

Pratik Çözüm

UYARı: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti edemez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:

Yöntem 1

Aşağıdaki örnekteki gibi flushSiteList öğe belirten bir ınternet Explorer Gizlilik Tercihleri (.xml) dosyasını al:
<flushsitelist/>
Not: Bu yöntem, özelleştirilmiş gizlilik ayarlarını alındığında tüm site başına kararlar siler.

Yöntem 2

Aşağıdaki kayıt defteri anahtarı yerel intranet sitesi için kayıt defteri anahtarını silin:
Hkey_current_user\software\microsoft\windows\currentversion\ınternet Settings\P3P\History

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

"Yerel intranet bölgesinde tanımlama bilgilerini sor" alınan eylem kabul veya tek tek Web sitelerinden gelen tanımlama bilgileri için istemde bulunulduğunda kullanıcı tarafından değiştirilebilir. ınternet ve Güvenilen Siteler bölgelerindeki Web siteleri için Web sitesi site başına gizlilik eylemleri iletişim kutusuna Her zaman izin ver ' i veya Her zaman engelle ayarı eklenir. Ancak, yerel intranet web siteleri, Netbıos veya ana bilgisayar adı yerine sitenin IP adresini kullanarak, yerel intranet Web sitesine kullanıcı bağlı değilse, kullanıcı <a1>Uygula</a1> için bu Web sitesinden alınan tanımlama bilgilerinin benim karar seçtiğinde site başına gizlilik eylemleri iletişim kutusuna eklenmez.

Özelleştirilmiş bir gizlilik alma dosyası oluşturma hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms537344.aspx
Alınan özelleştirilmiş gizlilik ayarlarını kaldırma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301689Özel Gizlilik Tercihlerini Aldıktan Sonra Varsayılan Ayarları Geri Yükleme

Özellikler

Makale numarası: 302831 - Last Review: 31 Ocak 2014 Cuma - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbprb kbui KB302831 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:302831

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com