Ako program Outlook 2000 pristupuje Active Directory

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 302914 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Dôležité upozornenie Tento článok obsahuje informácie o tom, ako upraviť databázu registry. Pred úpravou je potrebné databázu Registry zálohovať. Mali by ste tiež poznať postup pri obnovení databázy Registry v takom prípade, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní, obnovení a úprave databázy Registry získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis databázy Registry systému Microsoft Windows
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje, ako vypnúť adresárovej služby doporučováním na počítači Exchange 2000.

DALSIE INFORMACIE

Program Outlook 2000 používa odlišný spôsob prístupu adresár programu Microsoft Outlook 97 a Microsoft Outlook 98. Spočiatku Outlook pokúša vyhľadajte Adresárová služba počítači doma Exchange Server. Pretože Outlook môže iba určenie verzie servera Microsoft Exchange alebo Exchange 2000, že systém je spustený po Outlook nainštaluje Emsmdb32.dll, (ktorý sa spustí po poskytovateľa adresára Emsabp32.dll), program Outlook používa DSProxy procesu pre prvé zasadanie. Po klientskom počítači nespojil DSProxy služby (klientsky po?íta? pokúša všetky dostupné prenosových protokolov), špeciálne postúpenia sa prenesie späť na klientskom počítači, ktorá udáva klientsky počítač odoslať všetky budúce adresár žiadosti globálny katalógový server. Program Outlook zachováva tohto postúpenia v profil MAPI pod nasledovným kľúčom databázy registry:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows Správy Subsystem\Profiles\názov profilu\dca740?2fe182
Názov hodnoty: 001e6602
Typ hodnoty: Reťazec
Údaj hodnoty: \\DirectoryServer.domény

(Napríklad: \\TABBY.cat.microsoft.com)
Mechanizme procesu postúpenia znižuje zaťaženie na Exchange 2000 počítača a latenciu pre adresár vyhľadávania; však keď napíšete názov explicitné servera do profil, musíte reštartovať program Outlook ak najmä Active Directory server neodpovedá. V tomto scenári Exchange 2000 počítač prenáša Outlook nové postúpenia používať. Možno dostanete aj nasledujúce chybové hlásenie z váš klient Outlook pri službe Active directory server, ktorý je pretrvával v databáze registry je k dispozícii
Vzdialené volanie procedúr zlyhala.
Pripojenia na počítač servera Microsoft Exchange Server bránia problémy so sieťou.
V niektorých prípadoch možno budete chcieť vyžadujú klientov programu Outlook (dokonca aj najnovšie verzie) na používanie procesu DSProxy bez sú uvedené. Najlepším príkladom takýto scenár je, keď brána firewall existuje medzi klientske počítače a servery služby Active Directory. Môžete otvoriť brány firewall umožniť Exchange 2000 počítač na prístup k službe Active Directory.

Môžete požadovať klientov programu Outlook používať DSProxy proces bez uvedených uvedie na Exchange 2000 počítač ho nesmie udeliť referrals. Táto zmena vykonať, upravte databázu registry:

Upozornenie Ak databázu registry upravíte nesprávne pomocou editora databázy Registry alebo pomocou inej metódy, môžu nastať vážne problémy. Tieto problémy môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že takéto problémy bude možné odstrániť. Úpravy databázy Registry vykonávate na vlastné riziko.
 1. Spustite Editor databázy Registry.
 2. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci kľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\MSExchangeSA\Parameters
 3. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Pridanie hodnoty, a potom pridajte nasledujúcu hodnotu databázy registry:
  Názov hodnoty: Žiadna RFR služba
  Typ údajov: DWORD
  Údaj hodnoty: 0x1
 4. Ukončite Editor databázy Registry.
 5. Tejto zmeny prejavili, musíte reštartovať server alebo, minimálne reštartujte výmenný systém ošetrovateľa.
Ďalšie informácie o ako ostatné MAPI klientov prístup k službe Active Directory, kliknite na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
256976 XCLN: Ako MAPI klienti prístup K Active Directory

Vlastnosti

ID článku: 302914 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB302914 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:302914

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com