Správa počítače zobrazuje názvy uživatelských účtů, které jsou přihlášeny pod účtem Guest (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený))

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 302927 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Modul relace v sdílené složky konzoly a konzoly Správa počítače může zobrazit uživatelská jména vzdálených uživatelů, kteří mají ověřováni pomocí účtu místní guest.

Příčina

Pole "Guest" označuje, zda má přihlášen uživatel s jejich pověření uživatele nebo účtu guest. Pokud pole Guest je nastavena na Ano, uživatel ověřen pomocí účtu guest místní uživatel.

Další informace

Poznámka: v počítačích se systémem Windows XP Professional, který není připojen k doméně s zjednodušené sdílení souborů povoleno a v počítačích Windows XP Home Edition všichni uživatelé jsou ověřeni jako hosté.

Vlastnosti

ID článku: 302927 - Poslední aktualizace: 18. října 2001 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbui KB302927 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:302927

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com