Zarządzanie komputerem wyświetla nazwy kont użytkowników po zalogowaniu się jako Gość

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 302927 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Moduł sesji w konsoli Zarządzanie komputerem i foldery udostępnione konsoli mogą być wyświetlane nazwy użytkowników zdalnych użytkowników, którzy mają uwierzytelniane przy użyciu konta Gość lokalny.

Przyczyna

Pole "Gość" wskazuje, czy użytkownik zalogował poświadczeń użytkownika lub konta Gość. Kiedy pole Gość jest ustawione tak, uwierzytelnieniu użytkownika przy użyciu konta użytkownika Gość lokalny.

Więcej informacji

Należy zauważyć, że na komputerach systemu Windows XP Professional, które nie są przyłączone do domeny z prostego udostępniania plików włączone i na komputerach z systemem Windows XP Home Edition, wszyscy użytkownicy są uwierzytelniani jako goście.

Właściwości

Numer ID artykułu: 302927 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbprb kbui kbmt KB302927 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:302927

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com