Guest olarak oturum açıldığında Bilgisayar Yönetimi kullanıcı hesap adlarını görüntülüyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 302927 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Paylaşılan klasörlerin konsol hem Bilgisayar Yönetimi konsol oturumları modülünde yerel konuk hesabıyla kimliği doğrulanmış uzak kullanıcıların kullanıcı adlarını görüntüleyebilir.

Neden

"Guest" alanı, kullanıcı, kullanıcı kimlik bilgileri olan veya Konuk hesabıyla oturum olup olmadığını gösterir. Guest alanı Evet olarak ayarlandığında, kullanıcı yerel Konuk kullanıcı hesabını kullanarak doğrulandıktan.

Daha fazla bilgi

Basit Dosya Paylaşımı etkin olan bir etki alanına katılmamış bilgisayarlar Windows XP Professional ve Windows XP Home Edition bilgisayarlarda, tüm kullanıcılar konuk olarak doğrulanır unutmayın.

Özellikler

Makale numarası: 302927 - Last Review: 18 Ekim 2001 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbui KB302927 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:302927

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com