Nelze vysílat média v programu Windows Media Player pro systém Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 303275
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pravděpodobně nebude možné vysílat média nebo může být zpoždění v případě, že jsou datové proudy médií z Internetu při použití programu Windows Media Player pro systém Windows XP. K tomuto problému dochází pouze v případě, že používáte integrované nástroje pro ochranu brány Firewall sítě Internet nebo sdílení připojení k Internetu a pokud se pokoušíte vysílání datových proudů médií ze serveru, který vyžaduje protokol UDP (User Datagram Protocol), nebo pokud jste zadali UDP v přehrávači.

V tomto scénáři můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Zadaný soubor nelze nalézt. Přesvědčete se, zda že je cesta zadána správně. Pokud je, soubor v určeném umístění neexistuje nebo je počítač, kde je uložen soubor offline.

Příčina

Tento problém je známý problém sdílení připojení k Internetu a bránu Firewall pro připojení k Internetu součásti v systému Windows XP.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, zkuste více zdrojů pro vysílání stejná média, pokud je k dispozici, například HTTP, TCP, vícesměrové vysílání a tak dále. Dále se ujistěte, že ostatní protokoly (vícesměrového vysílání, protokolu TCP a HTTP) jsou vybrány v přehrávači:
  1. Spusťte program Windows Media Player.
  2. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnosti.
  3. V Sítě karta, ujistěte se, že příslušná políčka jsou vybrané (vícesměrového vysílání, protokolu TCP a HTTP).

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 303275 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 5.0
Klíčová slova: 
kbinfo kbmt KB303275 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:303275
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com