Nemôžete použiť prúd médií v prehrávači Windows Media Player pre systém Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 303275
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Nesmie byť schopný prúd médií alebo keď môžu nastať oneskorenie pri používaní systému Windows Media Player pre systém Windows XP sú streamovanie médií z internetu. Tento problém sa vyskytuje, len ak používate vstavané nástroje ochrany Firewall Internet alebo zdieľanie pripojenia na Internet a ak sa pokúšate prúd médií zo servera, ktorý vyžaduje protokol UDP (User Datagram), alebo ak ste zadali UDP v prehrávači.

V tomto scenári, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Prehrávač Windows Media Player nemôže nájsť zadaný súbor. Byť istí, cesta je zadané správne. Ak nie je, súbor neexistuje v zadanom umiestnení alebo počítač, kde je uložený súbor je v režime offline.

PRICINA

Tento problém je známy problém v zdieľanie pripojenia na Internet a brána Firewall pre pripojenie na Internet komponentov v systéme Windows XP.

RIEŠENIE

Ak chcete obísť tento problém, skúste viacerých zdrojov prúd isté médiá, ak sú dostupné, napríklad HTTP, TCP, rozosielanie a podobne. Okrem toho overte, že ostatné protokoly (Multicast, TCP a HTTP) sú v prehrávači:
  1. Otvorte prehrávač Windows Media Player.
  2. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti.
  3. Na Sieť kartu, uistite sa, že príslušné políčka sú vybraté (Multicast, TCP a HTTP).

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku.

Vlastnosti

ID článku: 303275 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB303275 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:303275
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com