Pomocí Runas.exe nelze spustit vzdálené programy na namapované jednotky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 303308 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o použití nástroje Runas.exe spusťte program spustitelný soubor (exe), který je umístěn na namapované síťové jednotce můžete obdržet jednu z následujících chybových zpráv.

Pomocí příkazového řádku Runas.exe

Chyba příkazu RUNAS: Nelze spustit - drive:\path\filename.exe
3: Systém nemůže nalézt zadanou cestu.

Pomocí Runas.exe uživatelské rozhraní Windows

Aplikace se nepodařilo správně inicializovat (0xc0000022). Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud je připojen namapované jednotky v kontextu zabezpečení místně přihlášeného uživatele. Runas.exe nelze získat přístup k prostředkům, které byly ověřeny v kontextu zabezpečení jiný uživatel.

Řešení

Připojit k prostředku vzdáleného přímo pomocí cesty Universal Naming Convention (UNC). Spustit vzdálený program pomocí cesty UNC, použijte příkaz, který je podobný následující příkaz:
runas/uživatelské jméno: název domény \ uživatelské jméno \\ název serveru \ název sdílené položky \ název programu .exe
Poznámka: předcházející výchozí nastavení načte profil pro alternativní pověření. Můžete použít / noprofile nebo / netonly přepínače zabránit načítání profilu. Další informace o Runas.exe zadejte runas /? na příkazovém řádku a stiskněte klávesu ENTER.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Microsoft Windows 2000 výhradně nevynucuje kontextu zabezpečení z nástroje Runas.exe namapované jednotky a umožňuje tento postup práce.

Vlastnosti

ID článku: 303308 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kberrmsg kbprb KB303308 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:303308

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com