Nelze importovat obraz s skener nebo fotoaparát, který používá ovladače TWAIN v sadě Office

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 303409 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po klepnutí na tlačítko Vložit Vložení obrázku do jedné sady Microsoft Office, které jsou uvedeny v části "Platí pro" z fotoaparátu nebo skeneru, který používá ovladače dodané výrobcem, operace nefunguje a zobrazí následující chybová zpráva:
"K chybě došlo při Získání obrazu"
Navíc sady Office přestane reagovat (zablokuje se).

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, vyberte Vlastní vložení při použití skener nebo fotoaparát, který používá dodané výrobcem nebo ovladače TWAIN získání obrazu nebo zahájit automatické skenování.

Po výrobcem dodávaný Spustí aplikaci a zobrazit náhled obrázku, vyberte Vraťte se do aplikace Microsoft Word (nebo jiné aplikace sady Office)možnosti souboru nebo skenování do ukončení aplikace a jste vložili do obrazu Aplikace Word nebo do jiné aplikace sady Office.

Další informace

V aplikacích sady Office, které jsou uvedeny v části "Platí pro", pokud v nabídce Vložit přejděte na příkaz Obrázek a potom klepněte na příkaz ze skeneru nebo fotoaparátuVložit obrázek ze skeneru nebo fotoaparátuZobrazí se dialogové okno. Toto dialogové okno obsahuje možnosti Vložení a Vlastní vložení.

Vložit, výchozí výběr používá Windows Imaging pořízení Ovladače (WIA). Tlačítko Vložit používá k získání obrazu Průvodce skenery a fotoaparáty a Vložte do sady Office.

Je nutné použít tlačítko Vlastní vložení pomocí aplikace dodané výrobcem, odpovídá zařízení využívající dodané výrobcem nebo ovladače TWAIN.

Vlastnosti

ID článku: 303409 - Poslední aktualizace: 12. dubna 2012 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
  • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbtshoot kberrmsg kbprb kbmt KB303409 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:303409

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com