Nemôžete importovať obrázok s skener alebo fotoaparát, ktorý používa TWAIN ovládače v balíku Office

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 303409 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Po kliknutí na tlačidlo Vložiť Ak chcete vložiť obrázok do niektorého z programov balíka Microsoft Office, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na"z fotoaparátu alebo skenera, ktorý používa ovládače dodané výrobcom operácie nefunguje a dostanete nasledujúce chybové hlásenie:
"Chyba vyskytla počas získavanie obrázku"
Okrem toho program balíka Office prestane reagovať (zablokuje sa).

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, vyberte Tlačidlo Vlastné vloženie pri používaní skenera alebo kamery, ktorý používa dodané výrobcom alebo ovládače TWAIN získať obrázok alebo začať automatické skenovanie.

Po dodané výrobcom Aplikácia sa spustí, a zobraziť ukážku obrázka, musíte vybrať Návrat do programu Microsoft Word (alebo inej aplikácie balíka Office)možnosť v rámci súboru alebo Skenovať s cieľom skončiť aplikáciu a mať obrázok vložený do Program Word alebo do inej aplikácie balíka Office.

DALSIE INFORMACIE

V programoch balíka Office, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na", ak ste v ponuke Vložiť ukážte na položku obrázok a potom kliknite na príkaz zo skenera alebo fotoaparátuVloženie obrázka zo skenera alebo fotoaparátuzobrazí sa dialógové okno. Toto dialógové okno obsahuje možnosti vložte a Použiť tlačidlo Vlastné vloženie.

Vložiť, predvolený výber sa používa s Windows Imaging akvizície Ovládače (WIA). Tlačidlo Vložiť používa skenermi a fotoaparátmi získať obraz a vložte ho do programu balíka Office.

Musíte použiť tlačidlo Vlastné vloženie používať aplikácie dodávané výrobcom, zodpovedá zariadenie, ktoré využíva výrobca dodáva alebo ovládača TWAIN.

Vlastnosti

ID článku: 303409 - Posledná kontrola: 12. apríla 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
  • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbtshoot kberrmsg kbprb kbmt KB303409 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:303409

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com