Tarayıcı veya Office TWAIN sürücülerini kullanan bir kamera ile görüntü alınamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 303409 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Tıklattığınızda Ekle Kamera veya tarayıcı kullanan "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft Office programlarından birini bir resim eklemek için üretici tarafından sağlanan sürücüler, işlem işe yaramazsa ve alırsınız Aşağıdaki hata iletisi:
"Bir hata oluştu hata Resim alınıyor"
Ayrıca, Office programı vermiyor (askıda kalıyor).

Çözüm

Tarayıcı veya kamera üreticisi tarafından sağlanan kullanan kullandığınızda bu sorunu gidermek için özel Ekle ' yi seçin ya da bir görüntü elde etmek ya da otomatik taramayı başlatmak için TWAIN sürücüleri.

Üretici tarafından sağlanan sonra uygulamayı başlatır ve resim önizleme, seçmeniz gerekir Microsoft Word'Ü (veya başka bir Office uygulaması) dönmekDosya veya Tarama çıkmak ve eklenen yansımanız için altındaki seçeneği Word veya başka bir Office uygulaması.

Daha fazla bilgi

Ekle menüsünden Resim ' ın üzerine gelin ve sonra Tarayıcıdan veya kameradan'ıtıklatın, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Office programlarında Tarayıcıdan veya Kameradan Resim Ekleiletişim kutusu görüntülenir. Bu iletişim kutusu Ekle ve Özel eklemeseçeneklerini içerir.

Ekle, varsayılan seçimi Windows Imaging alma ile kullanılır (WIA) sürücüleri. Ekle düğmesi görüntüyü elde etmek için tarayıcı ve Kamera Sihirbazı'nı kullanır ve bir Office programına ekleyin.

Üretici tarafından sağlanan uygulamayı kullanmak için Özel Ekle düğmesini kullanın, Aygıt üreticisi tarafından sağlanan kullanan ya da TWAIN Sürücüsü karşılık gelir.

Özellikler

Makale numarası: 303409 - Last Review: 12 Nisan 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
  • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kberrmsg kbprb kbmt KB303409 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:303409

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com