Chybová zpráva při importu vlastního souboru nastavení utajení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 303479 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o import soubor nastavení vlastní údajů do aplikace Internet Explorer může zobrazit následující zpráva:
Nelze importovat soubor nastavení osobních údajů. Soubor nastavení platné údajů nemusí být.

Příčina

Toto chování může dojít, když importujete soubor není soubor nastavení údajů platný nebo obsahuje komentáře. Platné soubory Internet Explorer Privacy předvolby pomocí správné syntaxe XML (Extensible Markup Language) a mají příponu .xml. Komentáře následující formulář můžete nejsou zahrnuty v souborech Internet Explorer Privacy předvolby:
<!-- comment text --> 
				


Pokus o import souboru s nesprávnou syntaxi, komentáře nebo rozšíření než XML se zobrazí chybová zpráva popsaná v tomto článku v části "Příznaky".

Řešení

Chcete-li toto chování vyřešit, zajistěte, aby soubor nastavení vlastní údajů, které chcete importovat je soubor platný údajů s příponou XML a neobsahuje žádné komentáře. Soubory nastavení platné vlastní soukromí obsahují specifické prvky XML, které definují způsob zpracování souborů cookie aplikace Internet Explorer 6.

Informace o ochraně osobních údajů vlastní nastavení importovat soubory, naleznete na následujícím webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms537344.aspx
Pokud nastavení ochrany osobních údajů vlastní obdrželi od poskytovatele obsahu třetích stran, kontaktujte poskytovatele soubor nastavení osobních údajů pro pomoc při řešení tohoto problému.

Importovat soubor přizpůsobené údajů do aplikace Internet Explorer, postupujte takto:
  1. Spusťte aplikaci Internet Explorer.
  2. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Možnosti Internetu a klepněte na kartu osobní údaje.
  3. Klepněte na tlačítko Importovat.
  4. V dialogovém okně Privacy Import vyhledejte soubor nastavení osobních údajů, které chcete importovat a pak klepněte na tlačítko Otevřít.

    Všimněte si, že Internet Explorer neurčuje typ souboru nebo příponu souboru v poli soubory typu. Můžete klepnout na Internet Explorer Privacy předvolby nebo Všechny soubory. Pokud chcete importovat soubor není soubor nastavení platné údajů s příponou .xml, zobrazit chybová zpráva popsaná v tomto článku v části "Příznaky".

Další informace

Když klepněte na tlačítko Importovat na kartě osobní údaje v dialogovém okně Možnosti Internetu a potom otevřete soubor Internet Explorer Privacy předvolby (XML) můžete importovat vlastní ochrany osobních údajů aplikace Internet Explorer.

Další informace o importu vlastní ochrany osobních údajů aplikace Internet Explorer klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
302880Nastavení utajení může být zobrazena jako vlastní po importu nastavení pro zóny Non Internet pouze
301689Obnovení výchozího nastavení po importu vlastní Privacy předvolby
298626Nelze exportovat vlastní nastavení ochrany v aplikaci Internet Explorer
Další informace o nastavení ochrany osobních údajů v aplikaci Internet Explorer 6 klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
283185Správa souborů cookie v aplikaci Internet Explorer 6
293222Výchozí nastavení soukromí pro aplikaci Internet Explorer 6

Vlastnosti

ID článku: 303479 - Poslední aktualizace: 27. července 2007 - Revize: 3.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbnofix kbprb KB303479 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:303479

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com