Özel Gizlilik Ayarları Dosyasını Aldığınızda Hata İletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 303479 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

ınternet Explorer'a bir özel gizlilik ayarları dosyası almaya çalıştığınızda, aşağıdaki iletiyi alabilirsiniz:
Gizlilik ayarları dosyanız alınamadı. Bir geçerli gizlilik ayarları dosyası olmayabilir.

Neden

Almakta olduğunuz dosyanın bir geçerli gizlilik ayarları dosyası değil veya açıklamalar içeren bu davranış oluşabilir. Geçerli ınternet Explorer gizlilik tercihleri dosyaları, Genişletilebilir Biçimlendirme Dili (XML) doğru söz dizimini kullanın ve bir .xml uzantısına sahiptir. ınternet Explorer gizlilik tercihleri dosyalarında açıklamalar aşağıdaki biçimde eklenebilir değil:
<!-- comment text --> 
				


Hatalı sözdizimi, açıklamalar veya .xml dışında bir uzantı ile dosya alma girişiminde, bu makalenin "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisini alırsınız.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, almak istediğiniz özel gizlilik ayarları dosyasını .xml uzantısıyla geçerli gizlilik dosyasıdır ve açıklama içeren emin olun. Geçerli özel gizlilik ayarlarını dosyaları, ınternet Explorer 6, tanımlama bilgileri nasıl işlediğini tanımlamak belirli XML öğeleri içerir.

Hakkında bilgi almak için özel gizlilik ayarları almak, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms537344.aspx
Üçüncü taraf içerik sağlayıcısından özel gizlilik ayarlarını alırsanız, bu sorunu çözme konusunda yardım almak için gizlilik ayarları dosyası sağlayıcısına başvurun.

Bir özelleştirilmiş gizlilik dosyasını ınternet Explorer'a alma hakkında bilgi için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Internet Explorer'ı başlatın.
  2. Araçlar menüsünden Internet seçenekleri ' ni tıklatın ve sonra Gizlilik sekmesini tıklatın.
  3. Al ' ı tıklatın.
  4. Gizlilik Al iletişim kutusunda, almak istediğiniz gizlilik ayarları dosyasını bulun ve sonra ' ı tıklatın.

    Internet Explorer dosya türü ya da dosya uzantısı Dosya türü kutusunda belirtmiyor olduğunu unutmayın. Internet Explorer gizlilik tercihleri ya da Tüm dosyalar ' ı tıklatabilirsiniz. Almak istediğiniz dosyanın .xml uzantısına sahip bir geçerli gizlilik ayarları dosyası değilse, bu makalenin "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisini alırsınız.

Daha fazla bilgi

Internet seçenekleri</a0> iletişim kutusundaki <a1>Gizlilik</a1> sekmesinde Al ' ı tıklatın ve sonra bir ınternet Explorer Gizlilik Tercihleri (.xml) dosyasını ınternet Explorer'a özel gizlilik tercihlerini alabilirsiniz.

ınternet Explorer için özel gizlilik tercihlerini alma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
302880Disk ınternet bölge ayarları yalnızca Al, sonra gizlilik ayarlarına özel görüntülenen bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.
301689Özel Gizlilik Tercihlerini Aldıktan Sonra Varsayılan Ayarları Geri Yükleme
298626Internet Explorer'da özel gizlilik ayarları verme işlemi yapılamıyor
ınternet Explorer 6'daki gizlilik ayarlarıyla ilgili ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
283185Internet Explorer 6'da Tanımlama Bilgileri Nasıl Yönetilir
293222Internet Explorer 6 için Varsayılan Gizlilik Ayarları

Özellikler

Makale numarası: 303479 - Last Review: 27 Temmuz 2007 Cuma - Gözden geçirme: 3.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbnofix kbprb KB303479 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:303479

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com