Як зберегти базу даних Jet 4.0 в Топ робочого стану

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 303528 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

за промовчанням Microsoft Jet є двигун бази даних, яка використовується в Microsoft Access. У цій статті описано найкращої практики, які можна використовувати, щоб допомогти зберегти базу даних Jet Топ-робочі умови. У цій статті описано баз даних, які працюють у середовищі одного користувача і в багатокористувацькому середовищі.

Кращі практики

Цей розділ застосовується до всіх баз даних Jet, чи є ви єдиний користувач бази даних або чи бази даних є сценарій виконання кількома користувачами по мережі.

Переконайтеся, що інстальовано найновіший пакет оновлень для операційної системи

Інсталювати найновіший пакет оновлень для операційної системи.

Для перевірки наявності найновішого пакета оновлень для операційної системи, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://Update.Microsoft.com
Якщо ви в мережі, переконайтеся, що мережного файлового сервера найновіший пакет оновлень для операційної системи. Це гарантує, що мережного файлового сервера інстальовано останні оновлення для глобальна мережа Переспрямовувач а для файлової системи.

Переконайтеся, що інстальовано найновіший пакет оновлень для Microsoft Jet

Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати останню версію Jet 4.0 Database Engine, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
239114Як отримати найновіший пакет оновлень для Microsoft Jet 4.0 обробника баз даних
Якщо ви працюєте в мережі, слід інсталювати найновіший пакет оновлень для Microsoft Jet на всіх клієнтських комп'ютерах. Не потрібно інсталювати пакет оновлень Microsoft Jet на файловому сервері мережі, якщо мережного файлового сервера також проходить один або кілька застосунків, що використовують Microsoft Jet.

Використовувати розробки ефективних баз даних

База даних ефективно розроблений підвищує продуктивність бази даних. Ефективно розроблений бази даних також допомагає зменшити ризик пошкодження файлу.Щоб отримати додаткові відомості про передовий для проектування баз даних клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
289533Де знайти інформацію про проектування баз даних Microsoft Access, у

Використовуйте відповідні формат файлів баз даних Jet версії Jet Database Engine, який використовується

Для кращої продуктивності та стабільності сценарій виконання бази даних Microsoft Jet 4.0 формат, під Вільний час сценарій виконання Microsoft Jet 4.0 клієнта. Аналогічним чином, використовувати формат базу даних Microsoft Jet 3.0, під Вільний час сценарій виконання Microsoft Jet 3.5 клієнта.

У цій таблиці наведено в даний Вільний час доступні формати Jet. Наведена нижче таблиця містить також, що Перекладач dll використовується, щоб поговорити з Jet формат, під Вільний час сценарій виконання Jet 4.0 клієнта:

  Access version	Jet format  Translator dll used
  --------------	----------  -------------------
  Access 2.0  	Jet 2.0    Msrd2x40.dll
  Access 95   	Jet 3.0    Msrd3x40.dll
  Access 97   	Jet 3.0    Msrd3x40.dll
  Access 2000  	Jet 4.0    none
  Access 2002 	Jet 4.0    none
  Access 2003 	Jet 4.0    none 
				
У таблиці нижче показує, що Microsoft Access 95 і Access 97 створити файл формату бази даних Microsoft Jet 3.0. Access 2000, Access 2002 та Office Access 2003 створити файл формату бази даних Microsoft Jet 4.0. Під Вільний час сценарій виконання Microsoft Jet 4.0 клієнта, використовувати формат файлу бази даних Microsoft Jet 4.0, щоб уникнути сценарій виконання Перекладач dll. Якщо ви використовуєте Microsoft Jet 3.5 клієнта, рекомендовано використовувати формат базу даних Microsoft Jet 3.0.

У цій таблиці наведено найбільш часто використовуваних Microsoft Jet Database Engine клієнтів і пов'язаний Microsoft Jet Database Engine версії, яка використовує Jet Database Engine клієнта:

	Client application	Jet Database Engine used	Recommended Jet database format
  -------------------------  ------------------------    --------------------------------
	Access 2.0			Jet 2.0				Jet 2.0
	Access 95			Jet 3.0				Jet 3.0
	Access 97			Jet 3.5				Jet 3.0
	Access 2000			Jet 4.0				Jet 4.0
	Access 2002			Jet 4.0				Jet 4.0
	Office Access 2003		Jet 4.0				Jet 4.0
	DAO 3.0				Jet 3.0				Jet 3.0
	DAO 3.5				Jet 3.5				Jet 3.0
	DA0 3.6				Jet 4.0				Jet 4.0
	Microsoft.JET.OLEDB.3.51	Jet 3.5				Jet 3.0
	Microsoft.Jet.OLEDB.4.0`	Jet 4.0				Jet 4.0
	Access ODBC Driver		Jet 4.0				Jet 4.0
				
Примітка Microsoft Access ODBC драйвер, який входить до складу MDAC 2.0 або раніше використовує Microsoft Jet 3.5. Microsoft Access ODBC драйвер, який входить до складу MDAC 2.1 і MDAC 2.5 використовує Microsoft Jet 4.0. MDAC 2.6 і пізніших версій не включати драйвер Microsoft Access ODBC на всіх.

У певних ситуаціях, наприклад, коли у вас є старі застосунки Jet і новіший Jet додатків, які поділяють той самий файл бази даних не можна використовувати останній формат файлів баз даних Jet. Це тому що старі реактивні двигуни не може читати або не вдалося записати в нових формат файлів баз даних Jet. Таким чином, необхідно використовувати старий формат і використовувати Перекладач DLL.

Не використовуйте зарезервовані слова і зарезервованих символів для імен об'єктів та імена полів

Не використовуйте зарезервовані слова і зарезервованих символів під Вільний час призначення імені об'єктів і коли ім'я поля в базі даних. Зарезервовані слова або зарезервованих символів, що використовуються окремо або у сполученні з іншими словами, але охоплених пробіли, можуть викликати пошкодження бази даних.

Щоб отримати додаткові відомості про зарезервовані слова і зарезервованих символів у Microsoft Access клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
286335Зарезервовані слова у Microsoft Access

Періодично стискання бази даних Microsoft Jet

Якщо ви робите часті зміни до бази даних, можуть стати фрагментованими частин бази даних. Тому, періодично запустити утиліту компактний бази даних в Access. Якщо ви не маєте копію доступу, можна ще стискання бази даних за допомогою утиліти JetComp.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати утиліту JetComp для Microsoft Jet 4.0, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
295334Jet компактний утиліти доступні в центрі завантаження
Як часто ви стискання бази даних залежить від скільки зміни даних. Якщо дані не часто змінювати, не потрібно стиснути часто. Стискання бази даних є часті зміни до бази даних, більш часто. Хоча немає не офіційних правило за як часто ви стискання бази даних, рекомендовано регулярно стискання бази даних.

Наступні пункти описувати процес, який використовується в Microsoft Jet стискання бази даних.

Щоб отримати додаткові відомості про стискання бази даних клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
288631Дефрагментації і компактний бази даних для підвищення продуктивності
ядро бази даних Microsoft Jet відноситься до файлу бази даних Access як ряд 4096 байт блоки. Це схоже на шлях, що типовий файлова система ставиться до даних на жорсткому диску. Повний набір записів у таблиці Microsoft Jet зберігається серії ці блоки. Кожен блок вказує на наступний блок. Кожен блок може містити один або більше записів. Скільки записів на блок тримає залежить від скільки поля і скільки дані кожного запису. Під Вільний час запит на додавання записів та видаляються запис А бізнес-партнера з таблиці, таблиці блоки стати фрагментованими у файлі бази даних.

Коли стиснення бази даних Jet блоки de-fragmented, і кожної таблиці покласти в суцільний діапазон блоки. Це покращує читати продуктивність і писати продуктивність до таблиці.

Індексів у базі даних Access зберігаються в 4096 байт блоки. Індексів можуть стати фрагментованими як запис А бізнес-партнера таблиці можуть стати фрагментованими.

Коли стискання бази даних Jet, Jet оновлення таблиця статистичні дані, які зберігаються в базі даних. Один важливий таблиці статистика є кількість записів у таблиці. Якщо кількість записів у таблиці статистика сильно відрізняється від фактичної кількості записів у таблиці, продуктивність може бути так добре. Наприклад, якщо таблиця статистика вказує, що є невелика кількість записів у таблиці, Jet Database Engine оптимізатор не використовувати будь-які покажчики на таблиці, коли Jet Database Engine виконує прагне або приєднується. Якщо невелику кількість записів, це насправді більш ефективною. Але якщо там багато записів, це може стати дуже неефективно. Таким чином, якщо бази даних має велику кількість записів, які додаються, видалені, і більш часто оновлюються, стискання бази даних.

Microsoft Jet re-optimizes збережених запитів у базі даних, коли стискання бази даних. Це відображає останні таблиці статистики. Таким чином, збережених запитів продуктивність можна підвищити, коли стискання бази даних.

Регулярно створювати резервні копії файлу бази даних Microsoft Jet

Визначити розклад резервного копіювання, яка відповідає на дані, які ви можете дозволити собі втратити. Наприклад, якщо ви можете дозволити собі втратити один день даних, резервного копіювання щодня. Якщо ви можете дозволити собі втратити один тиждень даних, архівувати на тиждень. архівувати файлів повний бази даних є кращий спосіб переконатися, що ви можете відновити ваш файл бази даних Microsoft Jet, якщо відбувається пошкодження.

Важливі Якщо ви в мережі, слід завершити роботу всіх клієнтів Microsoft Jet перед архівувати файлів бази даних Microsoft Access. Якщо ви не зробите цього, може створити файл резервної копії з неповні дані або неузгоджені дані. Перевірити файли резервної копії регулярно, щоб переконатися, що файли резервної копії розташовані добре.

Переконайтеся, що інстальовано найновіший пакет оновлень для використовуваної версії Office

Microsoft періодично забезпечує оновлення та пакети оновлень для Microsoft Office. Інсталювати найновіший пакет оновлень або оновлення Office для вашої версії Microsoft Office для підвищення ефективності і оперативної сумісності з іншими програмами. Автоматично інсталювати всі останні пакети оновлень і оновлень за допомогою Microsoft Office оновлення веб-сайту. Мати офіс оновлення веб-сайту, виявити оновлення, які потрібно інсталювати на комп’ютер-зразок, відвідайте веб-сайті Microsoft:
http://Office.Microsoft.com/EN-US/Downloads/maincatalog.aspx
Після того, як Office оновлення веб-сайту виявляє останніх оновлень, що вам потрібно, ви отримаєте список рекомендованих оновлень для ухвалення. Натисніть кнопку Почати установку для автоматична інсталяція оновлень.

Додаткові поради щодо глобальна мережа середовищ

Microsoft Jet є спільне сценарій виконання файлів бази даних системи. Спільний доступ до файлів бази даних системи означає, що Обробка файлу, що відбувається на клієнта. Коли спільний доступ до файлів базу, таких як Microsoft Jet, використовується в на декількох користувачів середовища, кілька процесів клієнта використовувати файл читання, записування файлу і блокування файлів операцій на спільний файл через мережу. Якщо не вдалося завершити процес, файл може залишитися у неповні держави або ушкоджений стан. Неможливо завершити процес для будь-якої з таких причин:
 • Коли клієнт несподівано припинила
 • Коли мережне підключення до сервера розірвано
Microsoft Jet не призначено для сценарій виконання з висока напруга серверний застосунок, висока паралелізмом серверний застосунок або 24 години на добу, сім днів на тиждень, серверний застосунок. Це включає в себе серверний застосунок, таких як веб додатків, додатків торгівлі, транзакційні додатків і повідомленнями сервера додатків. Для цих видів додатків найкраще рішення полягає в тому, щоб перейти до справжнє клієнт/сервер базі даних системи, наприклад двигун даних Microsoft (MSDE) або Microsoft SQL Server. Під Вільний час сценарій виконання Microsoft Jet в висока напруга додатки таких як Microsoft Internet Information Server (IIS), може виникнути одне з таких проблем:
 • Пошкодження бази даних
 • Проблеми зі стабільністю, наприклад, IIS гуркіт або замок вгору
 • Раптового відмови або стійкі помилка драйвера для підключення до відповідної бази даних, яка вимагає re-starting служби IIS
Наступні розділи містять рекомендації стежити, коли ви поділяєте Microsoft Jet або файл бази даних Microsoft Access на файловому сервері мережі.


Не використовуйте перенаправлення папки Windows Vista

Існує відома проблема, в якому Jet бази даних можуть бути пошкоджені коли Jet бази даних зберігається в папці, яка використовує функцію перенаправлення папки Windows Vista в початкову версію Windows Vista.

Щоб уникнути цієї проблеми, необхідно оновити до Windows Vista з пакетом оновлень 1, або не слід зберегти базу даних Jet в папці, яка використовує функцію перенаправлення папки Windows Vista. Щоб отримати найновіший пакет оновлень для Windows, відвідайте веб-сайті Microsoft:
http://Update.Microsoft.com
Ми не бачили цю проблему з функції перенаправлення папки Windows Server 2003, Windows XP або Windows 2000.

Щоб отримати додаткові відомості про перенаправлення папки клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
232692Функцію перенаправлення папки в Windows
Щоб отримати додаткові відомості про перенаправлення папки відвідайте такий веб-сайт:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/SMS/bb676760.aspx

Блокування, також відомий як заглушок, на мережному файловому сервері опортуністичних


Опортуністичного блокування можуть підвищити ризик пошкодження бази даних Jet, коли файл спільно використовуються два або більше клієнтів на файловому сервері мережі. Ця проблема відноситься до Microsoft Windows NT 4.0, Microsoft Windows 2000 та Novell файлових серверів, які підтримують опортуністичного блокування. Ця проблема також відноситься до клієнтів які запущено Microsoft Windows NT 4.0, Microsoft Windows 2000 або Microsoft Windows XP і які підключення до файлового сервера, який підтримує опортуністичне блокування.

Примітка: клієнтів під керуванням Microsoft Office Access 2003 повинен мати Windows 2000 SP3 або пізнішої версії або Windows XP або пізнішої версії операційної системи.

Щоб уникнути цієї проблеми, інсталюйте Windows 2000 з пакетом оновлень 3 (SP3) або пізніше на файловий сервер Windows 2000, де знаходиться файл бази даних Access. Потім інсталюйте найновіший пакет оновлень для Windows на кожному комп'ютері Windows клієнт, який підключається до сервера файл Windows 2000.

Щоб отримати найновіший пакет оновлень для Windows, відвідайте веб-сайті Microsoft:
Microsoft Windows Update
Якщо використовується Windows NT 4.0, або якщо ви не хочете, щоб інсталювати Windows 2000 SP3 або пізніше, можна вимкнути опортуністичне блокування, щоб уникнути цієї проблеми.

Важливі Якщо вимкнути опортуністичне блокування, це може негативно вплинути на продуктивність інших додатків. Якщо у вас є запитання про це, зверніться до технічної підтримки Microsoft Windows.

Щоб отримати додаткові відомості про вимкнення опортуністичного блокування на Windows NT 4.0 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
129202Пояснення опортуністичне блокування на Windows NT
Щоб отримати додаткові відомості про вимкнення опортуністичного блокування у Windows 2000 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
296264Настроювання опортуністичного блокування у Windows
Щоб вимкнути опортуністичне блокування на файловому сервері, Novell, ми рекомендуємо, зверніться до служби технічної підтримки Novell. Відомості про виробника устаткування відвідайте такий веб-сайт:
http://support.Microsoft.com/GP/vendors/EN-US
корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників допоможуть знайти технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього протокол IMAP. Microsoft не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.

Питання літнього часу, коли ви поділяєте баз даних Microsoft Jet

Ми не рекомендую, що ви поділяєте Microsoft Jet файл бази даних, які зберігаються на спільний ресурс з Microsoft Windows 95, спільні файли Microsoft Windows 98 або Microsoft Windows Millennium Edition (Me) спільний з клієнтів Windows NT або Windows 2000 клієнтів.

Якщо середовищі суміш комп'ютерів у мережі з деяких комп'ютерів під керуванням Windows 95, Windows 98 або Windows Millennium Edition і деяких комп'ютерів під керуванням Windows NT або Windows 2000, і поділитися бази даних з іншим користувачам мережі, рекомендовано зберігати файл бази даних і поділитися файл бази даних на сервері Windows NT або Windows 2000 server з опортуністичного блокування вимкнуто.

Може статися пошкодження, якщо у вас є комп'ютери клієнтів Windows NT або Windows 2000 клієнтських комп'ютерів, які спільно використовувати файл, який зберігається на спільний ресурс з Windows 95, спільні файли Windows 98 або Windows Millennium Edition спільний. Ця проблема може виникнути навіть якщо клієнт Windows NT або Windows 2000 клієнт має опортуністичного блокування вимкнуто. Це питання є ще в стадії розслідування. Ми опублікуємо більше інформації на цю статтю, коли ця інформація стає доступною.

Примітка: клієнтів під керуванням Microsoft Office Access 2003 повинен мати Windows 2000 SP3 або пізнішої версії або Windows XP або пізнішої версії операційної системи.

Використовуйте надійні файлового сервера

Переконайтеся, що у вас є надійні файлового сервера, який може обробляти кількість користувачів та запити, які зроблені до файлу бази даних Microsoft Jet. Крім того, переконайтеся, що файл-сервері не перевантажені з обробки інших процесів, наприклад, діючи в якості контролера домену Windows, Exchange server або SQL Server.

Проблема також виникає, якщо ви Перезавантажте сервер, щоб виправити проблеми з інший важливих обслуговування, такі як поштову службу. Проблеми також виникати під Вільний час перезапуску сервера, після інсталяції нового програмного забезпечення або ви застосувати пакет оновлення або виправлення, і ви забули, що бази даних Microsoft Jet в даний Вільний час розподіляється на сервері. При перезапуску сервера файл, відбуваються несподіваного припинення клієнт підключення до бази даних. Це може призвести до пошкодження бази даних. Для запобігання перерване клієнт підключення, всі клієнти потрібно закрити базу даних до перезапуску сервера файл або до програмного забезпечення застосовуються до файлового сервера оновлень.

На файловому сервері, також повинні покласти в забезпечені розташування, де файлового сервера не може бути випадково телефон вимкнено. Сервер повинен мати на безперебійного увімкнути живлення (ДБЖ) для захисту від відключення електроенергії періодичні або від влади коливань. Файлового сервера мережі також повинні мати наступне:
 • Висока продуктивність жорстких дисків
 • Якість мережевої карти
 • Багато RAM, щоб переконатися, що сервер може впоратися з навантаженням

Перевірте підключення до мережі

Переконайтеся, що у вас є стабільною мережі і швидко мережі з стабільний мережного підключення до мережного файлового сервера. Ми рекомендуємо вам не використовувати Microsoft Jet над WAN, через підключення модема або через FTP або будь-які інші менш ніж надійний транспортної мережі. Тому, що Microsoft Jet-спільний доступ до бази даних системи, будь-який менш ніж надійний транспортної мережі збільшує шанси пропущені клієнта. Це може збільшити вірогідність пошкодження бази даних.

Мінімізувати кількість зв'язків, які зроблені з кожного клієнта

Радимо, що ви дизайн кожного клієнта використовувати одне підключення до бази даних Microsoft Jet. Кожного підключення до бази даних Jet представляє незалежних клієнта до бази даних, навіть коли ці зв'язки приходять з той же процес клієнта.

Оптимізувати продуктивність мережі та I/O і зменшити багатокористувацький стрес на серверна база даних, дизайн клієнтського застосунку для сценарій виконання одного підключення до бази даних Jet. Спільними цього підключення декількох набори записів, як це потрібно. Це має додаткову перевагу, запобігання затримки читати і писати затримки клієнтського додатка. За промовчанням існує п'ять секунду затримка між написання значення до бази даних і в змозі читати це оновлені значення, при написанні і при читанні на два різних Jet підключення. Це вірно, навіть якщо два підключення проживати в той же процес клієнта. У разі сценарій виконання одного підключення, вам уникнути цього.

Доступ до бази даних Microsoft Jet за допомогою ADO

Коли вам доступ до бази даних Microsoft Jet з ADO, рекомендовано використовувати на Jet постачальника Microsoft база даних OLE замість драйвер Microsoft Access ODBC. Щоб отримати додаткові відомості про цю тему клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
299974За допомогою Microsoft Jet з IIS

Перейти до двигуна транзакційні бази даних для отримати додаткові цілісності

На відміну від бази даних, файлові системи двигун бази даних на сервері, наприклад, Microsoft SQL Server, процеси всіх численних клієнтських запитів до бази даних на сервері. Сервер стежить за ці запити в журналі транзакцій. Якщо запит не можуть бути виконані, сервер здійснить відкочування запит або не обробити запит. Це зменшує ризик, що база даних залишилося у неповні держави або ушкоджений стан.

Перед оновленням від двигуна на основі файлу бази даних до бази даних на сервері двигуна, необхідно враховувати переваги і недоліки цього робити.Щоб отримати додаткові відомості про вибір найбільш відповідного обробника баз даних для ваших цілей клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
168549Вибір відповідної бази даних білий папір доступні в центрі завантаження
Примітка Хоча офіційний документ написана для Access 97, офіційний документ також відноситься до Jet 4.0 і Access 2000.

Оновити зв'язані таблиці після оновлення серверна база даних

Кожного разу, коли базу даних Jet містить посилання на сервері серверна база даних ODBC, і що сервер оновлення до пізнішої версії та основні версії, вам необхідно оновити всі зв'язані таблиці в базі даних Jet. Наприклад, ви оновлення на сервері з SQL Server 2000 до SQL Server 2005.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про те, що робити, якщо базу даних уже пошкоджено клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
306204Усунення пошкодження бази даних Microsoft Access, у

304701 Усунення пошкодження бази даних Microsoft Access, у

824271 Опис неполадок корупції в базі даних Office Access 2003


Щоб отримати додаткові відомості про інші теми, які охоплює в попередній статті клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
200300Синхронізація пише і читає з Jet база даних OLE провайдера і ADO
283849 Як виправлення та відновлення пошкодженого Access 2002 або пізнішої версії бази даних
299974 За допомогою Microsoft Jet з IIS
296264 Настроювання опортуністичного блокування у Windows
129202 Пояснення опортуністичне блокування на Windows NT
304408 Як закрити програму Access віддалено
300216 Як зберегти базу даних Jet 4.0 в Топ робочого стану
Примітка. Це екстрена стаття, яку написала служба підтримки Microsoft. Інформація в цій статті призначена для вирішення нових проблем і надається "як є". З огляду на швидкість її підготовки та публікації, ця стаття може містити орфографічні помилки і її може бути змінено будь-коли без попереднього повідомлення. Додаткову інформацію див. в повідомленні про авторське право.

Властивості

Номер статті: 303528 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office Access 2003
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
Ключові слова: 
kbhowtomaster kbmt KB303528 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 303528

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com