Při prvním spuštění počítače se systémem Windows XP nejsou funkční zástupci ve skupině programů Po spuštění (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 303561 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při prvním spuštění počítače se systémem Windows XP nemusí fungovat zástupci spouštěcí skupiny.

Příčina

Toto chování je záměrné. Některé programy spouštěcí skupiny ovlivňovat položky, které jsou přidruženy k první spuštění úlohy, položky jako například funkce Průvodce, postup "Konfigurace serveru" a podobně.

Řešení

Toto chování vyřešíte restartováním počítače správně inicializovat programy v spouštěcí skupiny. Zkratky spouštěcí skupiny by měl potom fungovat správně.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Vlastnosti

ID článku: 303561 - Poslední aktualizace: 18. října 2001 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbnofix kbprb kbsetup KB303561 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:303561

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com