Logować bez hasła przy użyciu konta gościa po uaktualnieniu z systemu Windows 2000

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 303606 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas uaktualniania komputera z systemem Windows 2000 do systemu Windows XP i konto Gość jest włączone dla logowania lokalnego Gość opcja jest dostępna, podczas uruchamiania poza pole doświadczenia (OOBE). Są w stanie zalogować się jako gość bez użycia hasła.

Przyczyna

Takie zachowanie może występować, ponieważ model udostępniania i zabezpieczeń nie zmienia się podczas uaktualniania systemu. Nie wpływa na stan konta gościa (włączony lub wyłączony), a konto Gość jest dodawane ani usuwane z "Logowanie interakcyjne" lub "Odmowa logowania interakcyjnego".

Więcej informacji

OOBE jest Kreator, który zazwyczaj jest uruchamiana po zakończeniu pracy Instalatora i wykonuje następujące czynności funkcje:
  • Aktywacja produktu
  • Rejestracja
  • Samouczek myszy
  • Tworzenie użytkownika

Właściwości

Numer ID artykułu: 303606 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbpolicy kbprb kbsetup kbmt KB303606 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:303606

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com